5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul&Ankara[ODTÜ]

Varsayılan "Microsoft Visual C++ Runtime Library" Sorunu

Bu nedir arkadaşlar? Harddiskimdeki dosyalara ulaşamıyorum :cry: :cry:
    [/img]

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul&Ankara[ODTÜ]

Bir araştırma yaptım şunu buldum:
    Microsoft WebSitesinden alıntıdır....

Neden
    Bu sorun, /GR ve /MD derleyici anahtarlarını kullandığınızda, Msvcrt.dll dosyasının ve Msvcirt.dll dosyasının sürümü 7.0.x ise ortaya çıkabilir.

Not Msvcrt.dll dosyasının ve Msvcirt.dll dosyasının sürümü 7.0'dan eskiyse bu sorun oluşmaz.
    Üste

€”zm
    Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan alınabilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu özelliğe ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorun sizi ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Windows XP hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunun derhal çözülmesini sağlayacak düzeltmeyi edinmek için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleri hakkında bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
    http://support.microsoft.com/?ln=tr&x=6&y=4&FR=1 (http://support.microsoft.com/?ln=tr&x=6&y=4)

Nasıl çözücez sorunu?

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul&Ankara[ODTÜ]

Bir el atın arkadaşlar şu işe ...Bu akşam Ç.kale'ye gitmek zorundayım,akşama kadar yaptık yaptık, yoksa evdekilere sağlam bir bilgisayar bırakamicam :cry:

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul&Ankara[ODTÜ]

Son durum: Format atmama rağmen yine aynı sorunu verdi :cry: :cry: :cry: :cry: Ne yapıcam ben şimdi ya????? :cry: :cry: :cry:

bazı uygulamalar yapıldıkları c++ runtime kitaplığına ihtiyaç duyarlar bunu microsoft'un sitesinde bulabilirsiniz veya advanced windows care programını indirip kurarak içinde bulunan visual c++ kitaplığını kurmuş olursunuz vede yararlı bi programın sahibi olursunuz...

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 9
    Son Mesaj: 23.04.2007, 23:43
  2. Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası
    Aweo tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 25.08.2006, 22:43
  3. microsoft artık "my" ifadesini kullanmayacak.
    gokturk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.06.2005, 09:40
  4. Windows XP yuklerken "usbehci" sorunu"
    eefraf tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 14.10.2004, 14:17

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz