Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 - 14 arası sonuçlar

Anladım. Ankara Altınpark'ta bir mobilya fuarına denk gelmiştik. Gezelim dedik, 10 YTL gibi bir fiyatı vardı. Biz de özel günler için sakladığımız bazı sözcükler sarfettik.

Şimdi fuar organizatörleri var, siz neredeyse hiçbirşeye müdahele etmiyorsunuz. Gidip standınızda tanıtımınızı yapıyorsunuz. Sanırım bu organizatörler türeyince fuarlar tanıtımdan ziyade ticari eylemlere yöneldiler.

Yani eğlencesine fuara gitme devri kapandı diyebiliriz. Cebinizde paranız varsa ne mutlu

Arkadaşlar bende fiyatları protesto edenlerdenim. Basın kartım olmasına rağmen gitmedim. (Çünkü arkadaşlarımla gitmek isterim onlar para verecek (hem de 20 YTL) ben vermeyecek olmaz. ) Ama hiç de dert etmiyorum.
    Kadıköy Yazıcılar İş Merkezi'nin CEbit'i aratmadığından eminim :lol:

Peki bu toplanan para kime gidiyor???

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

Biz 3 kişi gittik, davetiyemiz olmadığı için, arkadaşlara da mahçup olmalıydım, seve seve :evil: 60 YTL ödedim. Zaten tüm param buydu o an bende. Yazık yaa. İçerde Pcnet standında 54 YTL'ye bir yıllık abone yapıyorlardı, üstelik eski sayıların (12) dvd+cd'lerini de hemen beleşe veriyorlardı. Kim kazandı? Fuar sahibi. Kim kaybetti, ben ve PCNet. Keşke gitmeyip bu parayla abone olsaydım.
    Sadece ziyaretçiler mi alakasız kişilerdi? Bir tanıtım elemanına (stand sahibini söylemeyeceğim ama Türkiye'ye en çok ekran kartı ithal eden bir firma) "kardeş, ATI 'nin donanımsal dx10 destekli kartlarını ne zaman göreceğiz" diye sorduğumda yüzüme bön bön bakıldığını gördüm. :?:

Benzer Başlıklar

1. CEBİT 2005 de teknoloji takımı
    tbh_neo tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 06.09.2005, 14:35

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •