Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
77 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

benimkide şöyle derdi heralde:
    ya kardeşim sabahtan akşama kadar benim başımdasın kahvaltını bile benim yanımda yapıyosun eywallah bir kırıntı bile dökmüyorsun ama benide rahat bırak artık ya benimde bir özel hayatım var bi gitde kız arkadaşımla bi uyuyim ya he bide bi daha başımda uyuyup beni açık bırakma sabaha kadar uyuyamıyorum sonra yaa

Varsayılan :D

Galiba benim pc bana derdiki dostum sen neden habire benim parcalarımı deistiriyon bak bunlarla gecinemiyoz ha hemen ortaya islemci atılırdı
    hey ana kart sana noluyo ben izin veriyom calıscak lar

anakarta derdiki belki sen izin veriyon ama ben onları kaldıramıyon bunlar baya bi gelismis parcalar ben eski ve yaslı bi anakartım beni de anlayın

bende ona derdimki bak ya onu desteklersin yada seni dier anakartlar gibi arka odaya atarım ve yerine yeni bir anakart geciririm derdim.....

3. Varsayılan

ama o da sana genemi sen yaaa yter yaaaa Git baskasi gelsin diebilir bikmistir belki hep sen sen sen
    tabii oda olabilir

Benimki bırak şu cm'yi başka oyun oyna derdi heralde

"Bana öyle her bulduğun şeyi sokma (USB'yi kasdederek) huylanıyorum bak" derdi

bu konu da delikanlı bilgisayarcı konusu gibi olcak heralde. bu da diğer uygulamalar bölümüne açılmış. arkadaşlar diğer uygulamalar bölümünü serbest forum zannediyo heralde

barni_heyamola Misafir

diyecekleri çok açık bana forumdan düştüm bana ram lazım onuda geçtim her yerimi kesiyon mavi ışıklar mavi fanlar takıyon bıktım senden derdi ve küfür ederdi bana kesin napalım böle hayat kesiyoz biçiyoz

8. Varsayılan

benim pc bana yeter artık pcnette üye olmaktan bıkmadın mı?derdi

Varsayılan hayır

Alıntı Orijinalini Gönderen: yirmibininci
    bu konu da delikanlı bilgisayarcı konusu gibi olcak heralde. bu da diğer uygulamalar bölümüne açılmış. arkadaşlar diğer uygulamalar bölümünü serbest forum zannediyo heralde
    hayır ben bu konuyu diğer bölümüne serbes bölge olduğu için değil bu konu uzaktanda olsa bilgisayarla ilgili olduğu için açtım

bilgisayarla ilgili olabilir ama ortada bir uygulama yok. bölümün adı diğer uygulamalar

Benzer Başlıklar

1. İlk Bilgisayarınız
    JaMaL tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 22.08.2009, 11:40
  2. Cep Programları Mp3 ler daha neler neler
    beyazineks tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.07.2005, 21:23
  3. MSN de bir kişinin farklı nicklerle sizinle sohbet etmesi
    suris tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1