7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Deep Freez-Yararları ve zararları

Arkadaşlar.Ben bu programı kullanıyorum.Bayaaa yararını gördüm.Ama bana daha detaylı bilgi verecek arkadaşları arıyorm.Bana biraz BİLGİ verin...

Ya arkadasm valla şimdi bende yüklü herhangi bi zararını görmedim.Yararını gördüm.Belki bilmediğim bi zararı vardır.Sadece gıcık oldgum tek yanı Açmak için PC yı yenıden Başlatmak...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-İzmir

Bence tek kötü yanı bilgisayarı biraz yavaşlatıyo olması.
    Eğer kurduğunuz makine yavaşsa baya hantallaşıyor.

Arkadaşlar Yavaşlatma die bişi yok.Aksine PC hızlı oluyo.Neden cunku Windows Kurulduktan Sonra Programlarınızı Kuurun İnternet Baglantısını Açmadn Sonra bu prog kurun.İsterse PCniz Hack yesın.Restart Düğmesine basın NAsıl bıraktıysanız aynı halıne gerlır.Virüssz Tertemiz.

Ben bunu Anladım bu Programın Kotumsenecek Bi yanı YOQ...

5. Varsayılan

yararlarý konusuna bende katýlýyorum... yavaþlatma konusuna gelince o sanki birazda kurulduðu anki performansýna baðlý gibi geldi bana...
    tek uyuz edici bir yaný var o da bir program yada oyun kurduðunuzda eðer tek resetliðine açtýysanýz ve kurulum restart isterse sistem dosyalarý ve ayarlarý biraz kýllýk yapýyor... ben önlem olarak 2 kez seçeneðini seçiyorum...

6. Varsayılan

ya bır zararı var unistal yoktu galıba bazı arkadaslar setubu sılıyor setupun ıcınde de unıstal var onun ıcın unıstal etmesi zor oluyor

Şifresini unutmazsan bence hiçbir zararı yok bilgisayarı yavaşlattığı yönündeki düşüncelere katılmıyorum

Benzer Başlıklar

1. İnternetin yararları ve zararları
    Mcnet tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 19.11.2007, 17:55
  2. deep freez yardım
    mycicegim tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 28.11.2006, 23:15
  3. deep freez
    mycicegim tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6