Sayfa 1 / 2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan lime wire

arkadaşlar lime wirw programım downlad etmiyor...küçük dosyaları indiriyorum ama..büyük dosyalar inmiyor...bu birkaç kişide de olmuş böyle...sebep ne acaba..bide 10 parmak öğrenebileceğim kolay bir program varsa bilgilendirirseniz sevinirim...

Varsayılan bilmem

lime wire yi bilmem ama bende kullanıyorum bende sorun yok
    pc yi 10 parmak kullanmak için bazı programlar var ama en iyisi ve en kullanışlısı kendi tecrübenle öğrenmendir ben mesela 5 yaşından beri bilgisayar kullanıyorum ve şuan 10 parmak klavye kullanıyorum

Lİme wire bole sorunlar yapıyor bende de bir kaç sefer yaptı ama çözümü ben formatta buldum tabiki her zamn ki gibi..10 parmak proghramöları pek fazla işine yaramaz.Benim sana tavsiyem mesela her akşam bir notepad açıp belli müddet yazı yazarak geliştirebilirsin.Gerekirse bakarak yaz harflere mutlaka gelişme göreceksindir..Yanlız hırs çok önemli bu konuda..Kolay gelsin..

10 Finger BreakOut

İNDİR

10 Parmak Yazma Programı

İNDİR

Başarılar...

Varsayılan tşkk

sağolun arkadaşlar..peki lime wire dışında önerdiğiniz bir program varmı daha iyi olan...

dostum limewire cok iyi ayrıca kasmıyor buna devm et

Sorunun Limewire de olduğunu sanmıyorum, dosya boyutu 500-700 Mb gibi büyük dosyaları özellikle 1 yada 2 kişiden indiriyorsan, inesiye kadar indirme yaptığın kullanıcılar offline oluyorlardır. Yada indirme yaptığın kişi yada kişilerde engelliyor olabilirler. Ama illa başka bi program denemek istiyorum dersen Kazaa Lite 2.7 yi tavsiye edebilirim.

Kazaa Lite 2.7RC1

http://www.wigglyworm.biz/software/u...27rc1nsane.exe

Başarılar...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbul Gidiyorum Ardıma Bakmadan

Varsayılan Re: tşkk

Alıntı Orijinalini Gönderen: sedat
    sağolun arkadaşlar..peki lime wire dışında önerdiğiniz bir program varmı daha iyi olan...
    benim gibi sevende var ama bazi arkadaslar gibi sevmeyende var bence bearshare pro tavsiye ederim

Ben kazaaya önermiyorum.Bilgisayara sadece beni yuklemiyor..Şu ikisnden şaşma derim Bearshare ve Lİmewire .Kolay gelsin

abi aresten kimse bahsetmemimiş ilginç bence yabancı olaylarda yani yabancı müziklerde fln ares bir numara ama türkçe müzik kullancaksan lime wire devam et bendede bu sorun olmuştu tıklıyorum indirmiyordu aresi kurdum artık ne olduysa onu kurduktan sonra indirmeye başladı ehuehuehue

Benzer Başlıklar

1. ares mi? lime wire mü?
    teknikbil tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 41
    Son Mesaj: 20.08.2008, 20:18
  2. lime wire
    duygusuz tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.03.2007, 18:53
  3. lime wire
    psko tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13