7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar

Varsayılan Donanım

Bilgisayar hoparlörünü uydu alıcısına nasıl bağlarım.

rock vadisi arkadası aydınlatmıssın bizide aydınlat

pcmin disket surucusu tetrisime nasıl baglarım????

faruk geyik bi yana bu işi yapamazsın sen sesi tvden mi alıyosun yoksa uydu alıcısından mı?
    tvden alıyosan hoparlorude tvye baglaman gerekir ve buda cok az tv de mevcut

Televizyonda gerkli özellik yok.Bilgisayara hoparlörden takılan kablo yeşil.Bunu şöyle düşünüyorum antende ses için kırmızı beyaz jack girecek yerler var ben diyorum ki öyle bir aparat bulayım ki bir tarafı stereo dişi(hoparlörün yeşil jackını takmak için) diger tarafıda kırmızı beyaz oln çıkışlara sahip lale Jack olsun.Böyle bir düşünceyi hayata geçire bilme olanağım var mı?Sizce böyle birşey olabilir mi?

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

Bak kardeş, ben yaptım sen de yapabilirsin. İki ucu "kompozit" kablo bul, bunu rahatça uydu alıcısına uydurursun. Hoparlörde iki adet komposite giriş zaten var, oraya bağlayınca diğer speakere jackla verdin mi olay bitmiştir.

Komposite giriş dediğin kırmızı beyaz olanlar mı?Kırmızı beyaz girişler Subwoferda mevcut oraya bu kabloyu baglarsam hoparlörler ne olacak çünki ben Philps 2+1 hoparlör baglamak istiyorum daha ayrıntılı anlatırsan memnun olurum.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

Senin speaker'ında giriş ve çıkış yuvaları yok mu? Hangileri giriş hangileri çıkış biliyorsan, ona göre kablo almalısın. Bende 2.1 ses sisteminde jack giriş vardı. Ona böyle bir sistem bağlamıştım. Bir ucu jack, diğer ucu ikili kompozit. Bu kabloyu bulabilirsen aynısını yapabilirsin.

hoparlörde sadece "audio input" yazan bir çıkış var aynı yere kablolu ses kontrol kumandası ve jack birlikte bağlanıyor.kumanda aparatında ikisini birleştirmişler.Yani benim bir tarafı dişi stereo bitarafıda leylak jack olan kabloya ihtiyacım var sanırım çünki Subwoferde bir işlem yapmama imkan yok.

Benzer Başlıklar

1. donanım
    mslk1 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 24.10.2006, 02:49
  2. Donanım-tr
    takedown tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 06.08.2006, 23:05
  3. donanım
    ferityt tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2