3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan İçi dolu dvd yi boş olarak gösteriyor??

Merhabalar benim dvd okuyucumla ilgili bir sorunum var arkadaşlar ben bir recordable dvd ye resim,video ve müzik yazdım 3 gün sonra bu resimler lazım oldu ve dvd yi taktım. Fakat sürücü dvd yi boş gösterdi. Belki soprun benim bilgisayardadır diye arkadaşıma verdim dvd'yi fakat bazıları hata verdiğini bazıları ise içinin boş olduğunu söyledi. bUnu nasıl düzeltebilirim. Ben bunları yazdığıma eminim ama farklı bir bilgisayarda yazmıştım onunla alakalı olabilir mi? cevap verirseniz çok sevinirim

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İZMİR

Yazılan verilerine doğruluğunu onaylamak için yazdırma yaptığım programda (Nero,Ashampoo Burning05 vb.) yazılan verilerin doğruluğunu onayla kutucuğunu işaretleseydin.Birde kullandığım boş dvd medya kalitesiz ise veya üretimde hatalı çıkmışsa böyle bir sorunla karşılaşman olası yani.Dvd yazıcında veya yazdırma uygulamanda bir sorun olduğunu düşünmüyorum.Düşündüğüm şey kullandığın boş dvd'nin kalitesiz,arızalı bir ürün olduğu yönünde...Neticede verilerin doğruluğu ve ulaşılmasında sorun çekmen buna işaret ediyor.

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    Isparta, Muğla

Aynı sorunun CD versiyonunu Asus laptopumda yaşadım. Sorun sürücüde çıktı. Garantiye gönderdim 8 gün içinde combo değişmiş olarak geri geldi Sorun halloldu. Bu arada Asus servisi olarak Hızlı Sisteme teşekkür etmeliyim. Nereden duysam laptoplar 15 gün 1 ay içerisinde ancak geliyormuş bende böyle bir sorun olmadı. Dediğim gibi 8 gün içinde elimdeydi.

Benzer Başlıklar

1. hdd de 120 gb alan dolu ama hiç bişey yok
    veysel23 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 01.09.2009, 12:21
  2. dolu dvd'yi boş görüyorum
    inansencan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 10.12.2008, 23:05
  3. Harddisk dolu
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4