Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
45 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    HipHopLifeBoom

Forumda gerçekten mod olmayı hakeden bir sürü üye var..(Bkz: eburhan,Glorfindler)..
    Kesinlikle ama kesinilikle katılıyorum.eburhan ın bana yardım ettiği kadar babam yardım etmedi =) çok iyi ve saygılı ve bir o kadar da bilgili insan.aYYas ve SuRFeR ı da tebrik ediyorum.

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    New_and_Old´un geldiği yerden :)

Kesinlikle çok ii birer seçim olmuş, forumda etkin ve bilgili 2 isim. Eburhan la gorfinder da kesinlikle iyiler. Tebirik ediyor, başarılar diliyorum.
    Tabi bide modlugu hak etmeyen bir modumuz var onunda modlugunu iptal ederlerse forum tekrar eski kıvamına gelecek..

new_and_old

Tabi bide modlugu hak etmeyen bir modumuz var onunda modlugunu iptal ederlerse forum tekrar eski kıvamına gelecek..
    Uzattın ama....

arkadaşlar modlarda yanlış yapabilirler.. hatasız kul olmaz boşuboşuna dememişler ..belki bazen sıjnırı açmıştır sınırı niçin aştığını bilemeyiz ama belki sinirlidir yada farklı bir neden vardırr.(doğal olarak karşılanmalı ama belli bir yere kadar tabiki..?)
    görevinmizde başarılar arkadaşlar...devamını dilerim..

Çok doğru karar biraz geç oldu ama önemli değil artık PCnetin toparlanma zamanı geldi.Tebrik ederim arkadaşlar yeni görevlerinizde başarılar dilerim.(Bu arada yeni moderatör seçimleri gecikmemeli şu sıralar PCnet toparlanıyorken bu gerekli ve forum sistemi ne zaman değişiyor?)

Yeni görevlerini alan arkadaşlara başarılar diliyorum..Ellerinden gelenlerin en iyisinin yapmaya çalışacaklarına eminim..Kolay Gelsin...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Arkadaşlara görevlerinde başarılar diliyorum..

iyi günler..

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

2 arkadaşımıza da yeni görevlerinde başarılar diliyorum...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İSTANBUL-ümraniye

Arkadaslarimiza yeni gorevlerinde basarilar...

NOT: Donanım bölümünde ''SkyWalker4u'' arkadaşımızın güzel işler yapacağından da adım gibi eminim çünkü herkese elinden geldiğince yardım ediyor :wink:

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

2 arkadaşımıda tebrik ediyorum.Umarım bu başlıkta diğer moderatör seçim başlıkları gibi kilitlenmek zorunda kalmaz.

Kolay gelsin.

Benzer Başlıklar

1. c++ genel bilgi
    osmanguder tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 25.08.2004, 18:27
  2. Yeni donanım ve Piri Reis moderatörlerimiz
    MaXCoDeR tarafından Duyurular forumunda
    Yanıt: 25
    Son Mesaj: 21.02.2004, 00:08

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız