Sayfa 1 / 2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İmkansız diye bir şey yoktur

Varsayılan alt ve altgr tusu basmıyor

arkadaslar bılmıyorum neden oldu ama alt ve altgr tusu basmıyor.maıl adresımı yazamıyorum(et yazılmıyo).ctrl+alt+del olmuyo....
    nasıl duzeltebılırım.
    sakın klavye drıver ı falan demeyeın.bıldıgınız eskı model klavyelerden(drıver falan yook)

Varsayılan Restart

Bilgisayarına restart et sorun düzelir bazen banada oluyor

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Varsayılan Re: alt ve altgr tusu basmıyor

Alıntı Orijinalini Gönderen: galipozdemir
    arkadaslar bılmıyorum neden oldu ama alt ve altgr tusu basmıyor.maıl adresımı yazamıyorum(et yazılmıyo).ctrl+alt+del olmuyo....
    nasıl duzeltebılırım.
    sakın klavye drıver ı falan demeyeın.bıldıgınız eskı model klavyelerden(drıver falan yook)
    merhaba

klavyenizi başka bir PC de deneyin eğer çalışmıyor ise bozulmuş demektir.

iyi günler..

Varsayılan Re: alt ve altgr tusu basmıyor

klavyenizi başka bir PC de deneyin eğer çalışmıyor ise bozulmuş demektir. iyi günler..
    birincisi başka pc yi nerde bulacak,ikincisi 2 tuş basmıyor diye klavyemi değiştirilirmiş, paran bol galiba

Katılım Tarihi
    2005
    Yer

arkadaslar belki simdi sorunu anlarsınız tam olarak.dos ta eskiden shift+":" ya basınca":" basıyodu şimdi shift+"ş" yapıyorum : için.
    "."atmak için ç ye basıyorum.bu ayarlar neden değişti nerden düzeliyor bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
    teşekkürler

Bilgsiayarınızın klavye ayarlarının "Türkçe" seçeneğinde olduğundan emin misiniz? Bunu ayarlamak için :

Kolay gelsin..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer

oradan bakmıştım.tukçe-q seçili.
    pekı ben başka bırsey sorayım onun yerıne.
    klavyemın tuş kombinasyonunu nasıl değiştirebilirim.yani mesala f7 ye bastımmı "g"yazsın insert e bastımmı "alt" yerine geçsin.xp de bu ayarı yapcak yer bulamadım.boyle bir menu veya yapan bir program bilen varsa yardım ederse cook sevincem.
    ilgilendiğiniz için tesekkur ederım

Varsayılan klavye sorunu

merhaba arkadaşlar ben selahattin bende de klavye sorunu var normalde alt ve q tuşları çalışıyor ama alt q yapınca basmıyor yanı e-mailimi açamıyorum benim bilgisayar leptop ama harici klavye kullanıyorum hem harici klavyede hem de leptopun klavyesinde alt q yapınca (et) yazamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Evet...Alt Gr tuşunu aktif etmek için, Alt Gr tuşu ile beraber PrtSc tuşuna bas...Alt gr Ve @ çalışır...Tamamdır.:roll:

Smile Alt Gr tuşu

Alt Gr tuşunu aktif etmek için,Alt Gr ve PrtSc...tuşuna birlikte bir kez bas,o zaman bu tuş normal çalışır,@ e-posta işaretini kolayca yazabilirsin...Tamam.

Benzer Başlıklar

1. laptop da fn tusu probemi
    okan007 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 01.01.2006, 16:58
  2. "O " Harfi basmıyor..
    coskunxx tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 30.10.2005, 15:20
  3. masaustunu goster tusu
    maniac_ea tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2