5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Mp4 Sorunu Lütfen acil yardım !!

Arkadaşlar sorunum şu lütfen yardım edin; mp4 formatında video var elimde fakat BSPlayer Pro ile seyretmeye kalkıyorum alt yazılar var ses yok VLC Player ile seyrediyorum Ses var ama alt yazılar yok ne yapabilirim yada başka iyi bir mp4 Player bilen varsa söylesin lütfen şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla.

Quick time ile mp4'ü açabilirsin fakat alt yazıyı açamazsın. O zaman şöyle yapalım İmtoo Mpeg Encoder programını indir ve Mp4'ü Divx fotmatı olan *.avi'ye çevir. Ayarlardan da Same quality dersen kalite aynı kalır sadece formatı değiştirir :wink:

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Ne önemi var

Bs player da mp4 izleyebiliyorsun.Senin mp4 player a değil codeclere ihtiyacın var. K-lite codec pack 2.8 F indir ve yüklerken tüm seçenekleri seç. dAha sonra bs player da seyredebilirsin.

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler sorun halloldu şimdi başka bir şey rica edicem sizden. mp4 olan formatı mpg olarak değiştirdim Nero ile vcd de seyredilir hale 2 cd halinde getirdim fakat alt yazıları çıkmıyor nasıl eklenir bilen varsa lütfen yardım. Şimdiden teşekkürler
    Saygılarımla.

Varsayılan Çin Malı 16 Gb lik TIP4 markalı mp4 üm var Format Sorunu Disk Erorr

.................................... ...............

Benzer Başlıklar

1. Monitör Sorunu Acil lütfen yardım...
    langennut tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 24.02.2006, 13:33

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •