Sayfa 1 / 2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan xp kurulumu

merhaba arkadaşlar okulda bir bilgisayara XP kurmam gerekti kurulumun ilk aşamasını yani ön yükleme kısmını yapıyor fakat bilgisayar yeniden başlatıldıktan sonra tekrar başa dönüyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim.
    Yardımcı olursanız sevinirim.

gokhans18 Misafir

CD yi taktıktan sonra ön yükleme yaparsın sonra yeniden başlar burda yine ön yükleme için bir tuşa basın der yine basarsan tekrardan başlar ama basmazsan orası geçip xp kurulmaya başlanır ama dediğim hatayı yapmıyosan başka cd ile değiştirip yükle...

ikisinide denedim tuşa basmayıncada aynı yerde kalıyor hiçbir işlem olmuyor. 2 farklı cd de denedim. güvenlik kartı ile ilgili olabilirmi? güvenlik kartını nasıl pasif yapabilirim?

Güvenlik kartı bilgisayar ilk açılırken Alt+g tuşlarına basılır.Daha sonra şifre bölümü çıkar, şifreni yazarsın olur.Kurulumla ilgili sorununu hallettiğinde bizi haberdar et.

yarın okulda tekrar deneyeceğim kurulumu eğer halledebilirsem haberdar ederim mutlaka

maalesef sorunum hallolmadı. Ne yapmam gerek

www.byssh.com.tr.tc adresindeki "Formatla Kurulum" makalesini okuyarak sorununuzu çözelilirsiniz.

Arkadaşlar bu sorunu hala çözemedim. Cd yi çıkararakda denedim aynı Yardımlarınızı bekliyorum.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    çarenin olmadıgı yerden

cd tak ön yüklesin yapsın islerini yeniden baslatsın karısma oryayı gecek devam etcek yükleye hata olma iktimali cok düsük eger gecmiyorsu kitlenip kalıyor ise bios hd görmüyor olabilir orayı kodrol et

Xp yi kuramadım fakat onun yerine 98 kurdum. windows 98 kurulduktan sonrada Cd sürücüleri görmüyor tanımıyor bu sorunu nasıl hallederim arkadaşlar

Benzer Başlıklar

1. Superonline trircd Kurulumu irc Serverinin Kurulumu
    unidet tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 20.08.2009, 22:22
  2. ağ kurulumu
    fatih01 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 02.03.2006, 15:30
  3. Php Kurulumu
    Mortal_Abas tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 10