10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan microsoft visual c++ runtime library hatasıı!! lütfen yardım

arkadaşlar internetten splintercell double agent oyununu indirdim oyuna girmesine giriyor ama menüye kadar oynamak istediğimde loading diyor ondan sonra hata veriyor microsoft visual c++ runtime library diye bir şeyler yazıyor.. bu sorunu nasıl halledebilirimmm

Aynı hata önceki oyunlarda karşıma çıkıyordu.En basiti battlefield 1942 de bile bu hatayı veriyordu bana.Sonradan çözümü virüs programında olduğunu buldum.Virüs programının güvenliğini yüksek yaparsan çalıştırmak istediğin uygulamalarda bile engelleme yapabiliyor.Bence virüs programının içeriğine girip detaylarda oynaman gerek.Ben öyle düzelttim bu hatayı.

3. Varsayılan

yok abi alakası yok antivirs programının tamamı kapattım yok yine aynı hata.....

4. Varsayılan

yok abi alakası yok antivirs programının tamamı kapattım yok yine aynı hata.....

Virüs programını kapatman o programı engellemiyecek anlamına gelmiyor malesef.msconfig bölümüne girerek arkaplanda çalışıyormu bir bak.Eğer zone alarm kullanıyorsan öyle bir engelleme yapar.Tavsiyem Nod32 ya da avast antivirüs programını kullanman.

almış olduğun hata mesajı virüsle falan alkalı değil indirmiş olduğun oyun visual c++ runtime library kitaplığını kullanıyor yani bu programla yazılarak yapılmış... microsoft'un sitesinden visual c++ runtime library şeklinde aram yaptır çıkan sonuçlardan bi kaçını indir sorun kesin çözülecektir..

visual c++ runtime library bu hatayı vermesinin nedeni ekran kartının ne olduğunu bilmiyorum.fakat oyundaki grafik hesaplamalarını tam olarak yerine getiremediğinden dolayı bu hatayı verir.veyada yazılımsal bir sorun vardır oyununda.birde core 2duo işlemcilerde bu hatayı veiryor.birde oyunun tüm yamaları yüklenmiş olmalı.ekran kartı driver güncel olmalıdirect-x dahil.
    kolay gelsin.

8. Varsayılan

ekran kartından olabilir 256mb ati radeon 9550 kullanıyorum

9. Varsayılan

Beyler aynısı bendede oluyordu bende ekran kartının son versionunu indirdim(güncelledim)nvidia için sürüm 71.39 bunu indirin beyler bide direct x 9 yüklü olması lazım ama siz ginede direct x i güncelleyin

10. Varsayılan

aradan 4 y geçmiş bea şimdiki ekran kartım ati x550 bnce tek sorun ekran kartı bunu geçte olsa anladım pixel shader özellği güçlü değil ikisinde de pixel shader 3 olursa bu sorun çıkmıyor..... bu arada directx ile,antivirüsle,microsoft un sitesindeki dosyalarla hallomuyor çünkü çok denemiştim....kolay gelsin...

Benzer Başlıklar

1. Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası
    Aweo tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 25.08.2006, 22:43
  2. "Microsoft Visual C++ Runtime Library" Sorunu
    cyberhearts tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 19.08.2006, 13:08
  3. visual runtime error LÜTFEN YARDIM
    mrego tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0