Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

bunlar gerçekten hikaye ya ben oyunu en zor modda hilesiz bitiriyordum hemde sovyetler ile (amerika yı hiç sevmemde)taktiğim çok basit önce bikaç adam yapıp kendimi sağlama aldıktan sonra fabrikalarımı kuruyordum sonrada iki üç adamla keşif yapıyordum böylece kim nerde görebiliyorve ona göre tedbirimi alıyordum snrada yeri tespit edince etrafını sarıp mühendislerimle teknolojisini çalıp aynısından yapıp onlara karşı kullanıyordum çok zevkli oluyordu yanlız mutlaka saldırmam gerekiyodu yoksa onlar beni öldürüyodu şimdi oynamıyorum ama güzel oyundu.

Alıntı Orijinalini Gönderen: Yakpa Mesajı Görüntüle
    bunlar gerçekten hikaye ya ben oyunu en zor modda hilesiz bitiriyordum hemde sovyetler ile (amerika yı hiç sevmemde)taktiğim çok basit önce bikaç adam yapıp kendimi sağlama aldıktan sonra fabrikalarımı kuruyordum sonrada iki üç adamla keşif yapıyordum böylece kim nerde görebiliyorve ona göre tedbirimi alıyordum snrada yeri tespit edince etrafını sarıp mühendislerimle teknolojisini çalıp aynısından yapıp onlara karşı kullanıyordum çok zevkli oluyordu yanlız mutlaka saldırmam gerekiyodu yoksa onlar beni öldürüyodu şimdi oynamıyorum ama güzel oyundu.
    Normali yenebilirsin ama biz dee ziire den bahsediyoruz.

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    los encılıs civarı cami arkası

ya ben bu deezireyi kurunca oyun çalışmadı. bende yeniden kurdum .siz nereye attınız bu dosyayı benmi yanlış yaptım acep

-----Cesaretin bittiği yerde esaret başlar.--------

Dee zire nin bir kontrol paneli var oradan oyun aciliyor...
    Kolay Gelsin...

5. Varsayılan

Red Alert , Generals vs .. Çok Sevdiğim Oyunlardır..
    Bilgi İçin Eyw..

Varsayılan larktolak

Bence Bu Red Alert 1 Oyunu Yalan Ya Herİfler Bİ Oyun Yapiyo Çok KÖtÜ Fİkrİmİ İstersenİz Sirf Red Alert Daha GÜzel Red Alert 1den

7. Varsayılan

bu oyun geöekten super

Arkadaslar bu baslik altinda soru sormak bilmiyorum ne kadar dogru ama soruyorum..
    Vista kullaniyorum ve Yuri`s Revenge de Network dan oyun oynamak istiyorum..Ancak Network a bastigimda Ana menu tekrar geliyor..Bunu nasil cozebilirim yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim..

Msji buraya acmamin sebebi siklikla karsilasilan bu sorunun bu konuyu takib eden kullanicilar icin faydali olmasindandir.....

Iyi Gunler...

Varsayılan GeNeRaLs tAkTiK

Fİkrİmİ İstersenİz Generals Zero Hour Çok Basİt Oyuna Baslİyorum
    Dozerİ Alip DÜŞman Karargahina GÖtÜrÜp Kuruluyorum En Zor Modda Bİle Sonra Adam Evİnİ İnŞa Edİp RoketÇİ Çikartip AtaĞa GeÇİom Daha 3 GÜn Once 4 Hardi 10 Dk Yendİm Taktİk Basİt Aslinda KeŞİfe Gerek Yok
    Tİberİan Sun TeknİĞİnİ MantiĞini Kullaniyorum İlk Saldiran Kazanir

Aslini İstersenİz Sİmdİ Cnc 3 Oynuyorum DÜŞmanin Karargahina Kurulup AtaĞa GeÇİp Kzaniyom En Zor Modda Bİle Bu Arada Nod'la Scrİn Cok Dandİk En İİsİ Gdi

Benzer Başlıklar

1. Dunyanin en iyi strateji oyunu?
    murat_senoglu tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 279
    Son Mesaj: 11.12.2019, 14:07
  2. Strateji
    Yquai_Sasa tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 04.07.2005, 18:05
  3. strateji
    gogo47 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 12