Sayfa 3 / 28 İlkİlk 123456713 ... SonSon
277 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

bence the lord of the rings-the battle for middle-earth

saygılar

bence the lord of the rings-the battle for middle-earth

saygılar

bence cok bariz rise of nations

age of mitology
    age of empires 2 ve 3
    red alert 2
    oynadım. hepsinin eksiklewri vardı.

age of serisinde dandik bir kale yıkılmıyordu ve population limit yetmiyordu. cok hızlı bir sekilde hazırlanıp saldırmak gerek. ayrıca kaynaklar tukeniyor.

red alert 2 biraz daha oynanabilir.ozellikle yuriler en sevdigim karakterdi. ama onda da sadece tek birim olması ve bunun sedece altın madenleri ve cok az bolumde bulunan petrolden saglanması kotu. onun dısında teknolojinin ilerlemesi biraz zayıf olmus.

rise of nations age of empirese cok benziyor. ilk actıgınızda isimlerin bazısı degişmiş bi şekilde aynı age of. Ama oyunun kurallarını ogrenince biraz daha farklı oldugunu anlıyorsunuz cunku gercekten bir devlet yonetiyor gibi sınırlar var. o sınırları sehir kurarak buyuuyorsunuz. en son caga kadar gidiyor. nukleer bomba falan yapmak içn universitler lazım. kaynaklar sınırsız ama alabileceginiz verim sınırlı.

tum yukarda yazdıklarıma ek olarak bir suru sey daha var.

rise of nations bence bira red alert 2 biraz age of karısımı gibi bir orun olmus cok da guzel olmus.

bir black and white 1 var. 2.sini oynamaya kısmet olmadı. bu oyunda bir tanrısınız (tövbe haşa) ve diger tanrılarla yarıs içindesiniz. halkınızı iyi veya kotu şekilde yonetip kendinize inanmasını saglıyorsunuz.

yaratıgınız var onu kullanıp dusman koylere giriyorsunuz falan cok hos bir oyun tavsiye ederim. ama ben oyunun baslarında takıldım. 3. 4. bolumde bir anda kur salıdırısı geliyordu ve engelleyemiyordum.

arkadaşlar civilization III ve IV den bahseden yok
    stratji dendimi tek geçerim bir oyunun içine diplomasiyi bu kadar gerçekçi bir şekilde milletlerin özelliklerine göre yerleştirmeleri başka hiç bir oyunda yok

En stratejik olan bence Rise Of Nations.

sende rise of nationscusun demekki.

malesef cok az sayıda kullanıcı bu oyunu biliyor. oyun cok iyi. en baslarda basarılı bir kac adım sayesinde son caga geldiginizde cok guclu bir devlet luabiliyorsunuz

sende rise of nationscusun demekki.

malesef cok az sayıda kullanıcı bu oyunu biliyor. oyun cok iyi. en baslarda basarılı bir kac adım sayesinde son caga geldiginizde cok guclu bir devlet luabiliyorsunuz
    yahu rise of nie bu kadar az biliniyor anlayamadım? çıktığı sene epey tanıtımı yapılmıştı...

ama özetle:
    RTS-->Age of empiresII
    TBS-->Total War(rome ve medieval2 arası kararsız kaldm)

Evet ya Rise of Nation u yayalım. Böyle güzel strateji var mı hiç.

Ayrıca adamlar bunu yenileyip güzelleştirseler yeni görüntüler,ırklar(ama zaten yeterince bol) araçlar,silahlar yapsalar çok güzel olacak.

Bu arada Rise of Legends te ayrı bir tür olarak fena sayılmaz.
    En son berkerden tarafından düzenlenmiştir: 17.03.2007 05:18

Bence bu başlık uzar gider.Herkese göre farklıdır en iyi oyun.Biri devlet yönetimine önem verir,biri salt savaşa,diğeri gerçekçiliğe.Daha fazla tartışmaya gerek yok bence.

Age of Empires yıllarca oynadım o klasik zaten.
    Age of Mytology çoğu kişi oynamaz ama ben çok severim hala arada sırada oynarım.

En iyi Sttrateji oyunu Ses,Grafik,Oynanabilirlik multiplayer ve bir çok açıdan Bence Company of Heroes dur.

Benzer Başlıklar

1. Palantis Online Strateji & RPG Oyunu
    palantis tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.10.2009, 23:28
  2. WwW.TeknikPortal.com -----> teknik dunyanin merkezi
    ScHaKaL_ tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 17.09.2006, 16:34
  3. En iyi RPG ve Strateji oyunu sizce nedir
    Azrail80 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 6