Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon
90 sonuçtan 41 - 50 arası sonuçlar

bence baya agır olmuş kurallar bide çok fazla kural var insan hangisine uycagını şaşırıyo

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

tam bir yıl olmuş başlık açılalı ya nerdeyse yeni kurallar uygulanacak

yandık desenize gülücük yazamıyorum yasak
    En son LeGeNd_KiNg_EmPiRe tarafından düzenlenmiştir: 28.03.2008 16:42

sanırımm eksik olan bir madde var onuda ben ekleyeyim belki dikkate alınır.

foruma üye olup daha ilk mesajında ben şunu yapamadım, bunu bulamadım v.b. gibi mesaj sahipleri için de bir iyilik! düşünülmesi taraftarıyım. sorduğu sorunun cevabı açtığı başlığın üzerinde olan bu zat-ı muhteremlere kurallar gereği cevap yazmamak için şekilden şekile giriyorum. yok öyle armut piş ağzıma düş.!!

bir şey de ben ekliyim mi, benim gibi canı sıkılan adamlar foruma girip de bazen ortalıkta her bulduğu şeye cevap veriyor, eh benim suçum ne ki bir aydır göremiyormuş pcnet mesaj yollamış, ben de girdim aha. dilim döndüğünce cevap verdim millete ama, ölçüyü kaçırmış olabilirim!?!?!

6. Varsayılan

kurallar güzel de ceza aldığımız nerde yazıyor?.
    bana neden kimse ceza vermiyor , yoksa beni sevmiyor musunuz
    Parayı yarat İster zar at ister bin takla at kafa patlat ya da Surata tokat

Katılım Tarihi
    2007

Büyük küçük yazanlar dikkate alır umarım ama sanmam bunu okuyacaklarını.

Varsayılan Düzgün Türkçe

Pc net kullanıcılarına selamlar ve hayırlı Ramazanlar.
    Bu ceza puanlama sistemi de güzel bir sistem, Türkçe dil kurallarına uymada güzel bir kural.Ama benim düşüncem, bu sistem uygulanırken ,kurallardan soğutucu değil eğitici olmalı.Ve bilmeden yapılanlar afvedilmeli.
    Siteye yeni üye olan ve bilgisayar hakkında gerçekten Acemi olan bir kardeşiniz olarak bu ilk yorumlarım biraz 'damdan düşer gibi' oldu ama olsun idare ediverin.
    Dizgün Türkçe ile ilgli benim yakın bir zamanda yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.
    Benim genel a ya bağlandığım ilk günlerdi.Hemen hemen 4-5 ay oluyor.Ben ilk defa karşılaştığım sorunlarla ilgili msn de bulduğum her kişiye takıldığım konuları soruyordum.
    yine bir gün bir proplemmim vardı.Arkadaşa sordum benim şöyle bir sorunum var diye oda bana yazdı pc'İn özellikleri ne diye.Ben ilk defa karşılaştım Pc'nin anlamıyla.Daha önce duymuştum ama hiç bakmamıştım.Baktım olacak gibi değil sordum artık,"Pc ne demek" diye bana yazdı, "benimle dalga geçmiyorsun değil mi?" diye.bende "arkadaş bizim memlekette pc kedileri çağırmak için kullanılır diye."Gel pc pc" gibi.takıldım
    Site yöneticileri için benim ilk mesajımda eleştirsel yaklaşımım zor olabilir.Lütfen yanlış anlamayın.Sadece aklıma geldiği için yazıyorum ve soruyorum.Pc yerine Türkçe Bilgisayar kullanılsa olmaz mı?tabi bu benim takıntılı olduğum bir durum değil.Bende kendi arkadaşlarım arasında bilgisayarıma 'benim bilom' diyorum.
    Bu sitenin kurulmasında ve yaşamasında emeği geçen arkadaşlarımızdan Allah razı olur inşallah.Teşekkrür ederim.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul

Görüşlerinize katılmamak elde değil.
    Forumda yanlışlar zaten hemen düzeltiliyor, ve çok ısrarcıları saymazsak kimse bu ceza puanı yüzünden uzaklaştırılmadı...
    Çin atasözü der ki;
    Çalışıyorsa kurcalama.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

birde Türkçe yi doğru kullananlara üyeler oy verse ve haftanın birincisi seçilse ne güzel olur değil mi hem Türkçe miz düzgün kullanılır hemde üyelerimiz dahaçok dikkat eder doğru kullanmaya dilimizi

Benzer Başlıklar

1. "işletim sistemi yükleme hatası" beni de buldu!
    SpL4Now tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.07.2010, 18:22
  2. Yeni Türk Oyunu "İstanbul Beyleri" - Demo
    SMallianceTR tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 02.02.2007, 17:19
  3. Yeni ve Güzel Bir Tarayıcı "Green Browser"
    ugurmandas tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.01.2007, 19:16
  4. messenger' da "durumum" bölümüne yeni bişi eklemek