Sayfa 7 / 9 İlkİlk ... 3456789 SonSon
90 sonuçtan 61 - 70 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2010

buda her onune gelene hakaret etmemek gerekir ozellikle ayni ulkede yasaniyorsa zaten bu tip davranislarda bulunan kisiler normal hayatlarinda kullandigi bilgisayarina bile kufreder oyun oynarken ozellikle yapar bunu ornek kisi kardesim ve terminator2000 garezin yedek hesabi.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: darktonk Mesajı Görüntüle
    burda spam mesaj yazmasada iki tane spam mesaj ihlali yaptın diye ihal veren moderatör var 10 puan olunca süresiz uzaklaştırma olunca böyle uzaklaştırma yoluna gidebilen bir moderatör var bu mesaj içinde ayışey olcak raplex kaç gündür uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyor bu sistem yanlış 10 puan az 50 puan süresiz uzaklaştırma olmalı
    Toplam 7-8 tane üyelikten aldığınız ceza puanı zaten 50 değil 150 yapıyor neredeyse.Forumun sürekli huzurunu kaçıran kişiler için bir neden düşünmemize gerek yok.

1 üyenin ceza sınırı 10 ceza puanıdır.Siz aldığınız 10'a yakın üyelikle ve her üyelikte bulunan 6-7 ceza puanıyla zaten bu kuralları başından ihlal etmiş bulunuyorsunuz.O zaman ceza puanı uygulamasını kaldıralım herkes 10 tane üyelik alsın atılınca diğerinden devam eder? Aldığınız nickler diğer üyelere hakaret içeriyor,bu da forumda tartışma çıkmasına sebep oluyor.Amacınız da bu zaten.Ama bunu burada yapmanıza izin veremeyiz kusura bakmayın.Pcnet forumları oyun parkı değil.

Ayrıca son ban yiyen kullanıcı adınız başka bir üyeye hakaret içerdiği için atılmıştır.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: GAREZ Mesajı Görüntüle
    artık 10 puan yetersiz kalıyor yıllık 100 puan olursa kullanıcılar daha dikkatli olur...
    Gereksiz mesaj 2 puan , yıllık ceza limiti 100 puan ? Hiç kural olmasın daha iyi.Bu şekilde bile seviyeyi zar zor korurken öyle bir uygulamada forum ne hale döner hayal bile edemiyorum.Kimse de dikkat etmez aksine hiç umrunda olmaz kurallar.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

aslında daha faydalı olur çünkü süresiz uzaklaştırma alan kişi daha fazla sinirlenir ve daha çok tekrar yapar.
    Süresiz uzaklaştıran kişiler forumdan atıldığı için sinirlenip sinirlenmemesi o dakikadan sonra pek alakadar etmiyor bizi.Bu şekilde tekrar gelenler hakkında gerekli işlemleri yapıyoruz zaten.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

boşu boşuna uzaklaştırılmak yanlış kimseye küfretmemiş hakaret etmemiş üstelik moderatörlüğüne sevinmiş biri olarak ikide bir uzaklaştırılmak hoşuma gitmiyor genede seni severim raplex arkadaşım 3765'in arkadaşlarından biriydin...
    Moderatörlüğüme sevinip sevinmeyenlere göre değil forum kurallarına uyup uymayanlara göre işlem yapmaya çalışıyorum.Kaldı ki forumdan atılmanın tek şartı küfür etmek değil.Sürekli kural ihlali yapan birini forumdan uzaklaştırmak için küfür etmesini bekleyemeyiz değil mi ? Bundan sonra da bu işlem aynı şekilde devam edecektir.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

gerçekçi olmak gerkirse spam mesaj yoktu türkçe yazmaya dikkat ediyorum zaten nasıl kural ihlali var?
    Önceki sayfada uzaklaştırma sebebini söyledim ayrıca bunlar size özel mesaj olarak geliyor,bundan sonraki yazışmaları özel olarak yapalım konular amacından sapmasın.

Not: Türkçe'de cümleler 3 nokta ile değil tek nokta ile biter.
    En son Raplex tarafından düzenlenmiştir: 26.05.2010 02:08

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

Alıntı Orijinalini Gönderen: Raplex
    Not: Türkçe'de cümleler 3 nokta ile değil tek nokta ile biter.
    Türkçe'de bazı cümleler 3 nokta ile biter nasıl mı ?

1. cümlenin devamı olduğunda
    2. cümlenin devamında söylemek istediği bişey olupta söyleyemediğinde

umarım yeterlidir

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: Husami Mesajı Görüntüle
    Türkçe'de bazı cümleler 3 nokta ile biter nasıl mı ?

1. cümlenin devamı olduğunda
    2. cümlenin devamında söylemek istediği bişey olupta söyleyemediğinde

umarım yeterlidir
    Lütfen her başlıkta polemik yaratmaya çalışmayın , o mesaj ilgili kişiler hakkında küçük bir hatırlatmadır,noktalama işaretlerinin ne demek olduğunu emin olun bizler de sizin kadar biliyoruz.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

hem Türkçe den bahsediyorsunuz hem de polemik yaratmaya çalışmayın diyorsunuz o kelime polmik değil tartışma olmalıdır saygılar

ayrıca gerçekten forum kurallarının güncellenmesi gerekiyor

Varsayılan kişiselleşmek

moderatör arkadaşlarımız her ne kadar tarafsız olduklarını söyleselerde nasılki bizler uzaklaştırılınca mod lara yükleniyorsak onlarda aynı şekilde bizlere yükleniyorlar tabii bu insanın gen lerinde olan birşeydir düşen bir çocuktan ilk hakareti onu kaldırmaya gelen arkadaşı yer belkide forum binlerce üyesi olan değil yüzlerce üyesi olan ama uzaklaştırıldığı için bir sürü üye adı alan arkadaşlar sayesinde ( ben 3 üyeliğim var ) binlere çıkmıştır tabii buda bir teori

kişi sayısısını mod arkadaşlarımın ıp adresleri sayesinde bulabileceklerine eminim merak ettim diyelim söyleyebilirmisiniz sahte iainleri iptal edersek forumun kaç üyesi var ve normalde kaç üyesi var

üç nokta koymayacağım yanlış anlaşılıyor ama ben cevap bekliyorsam hep üç nokta koyarım onun yerine şunu yazayım

üç nokta
    BANA ULAŞIN
    avatarı dahada küçültün mercekle bakalım, yazılarıda küçültün nede olsa reklam izlemeye geldik buraya

Benzer Başlıklar

1. "işletim sistemi yükleme hatası" beni de buldu!
    SpL4Now tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.07.2010, 18:22
  2. Yeni Türk Oyunu "İstanbul Beyleri" - Demo
    SMallianceTR tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 02.02.2007, 17:19
  3. Yeni ve Güzel Bir Tarayıcı "Green Browser"
    ugurmandas tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.01.2007, 19:16
  4. messenger' da "durumum" bölümüne yeni bişi eklemek