Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
90 sonuçtan 71 - 80 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Istanbul

Alıntı Orijinalini Gönderen: GAREZ Mesajı Görüntüle
    artık 10 puan yetersiz kalıyor yıllık 100 puan olursa kullanıcılar daha dikkatli olur...
    aslında 10 puan 1yıl uzaklaştırma ve o 10puanda zaman aşımı 1 yıl ceza bittikten sonra ve toplamda 100 puanda süresiz... olabilir detaya MaXCoDeR karar verir...

konuya bir alakasi yok ama nedense her mesajda 3 nokta konusu yazilmis bende kullaniyorum ve kullanmaya devam edecegim... ceza puani bence az 100 puan olsa yillik olsa ama minimum 2 yillik uyeligi olanlari etkilese cok daha iyi olur...

Aynı mesajı tekrar tekrar atmaktaki amaç nedir anlayamadım? Ceza puanının 100 olması demek seviyenin dibe vurması demektir , bunu isteyenlere fırsat vermemiz mümkün değil.İçeriksiz gereksiz mesajların 2 puandan değerlendirildiğini düşünürsek bütün moderatörlerin 24 saat bilgisayar başında kalması gerekir bu şekilde.

Ayrıca yıl konusunda da bir yaptırım uygulamak söz konusu değil.Yeni internet edinen arkadaşlarımızın ne suçu var ? Bunun dışında uyarıların %90 ı 5-6 yıldır forumdaki kurallardan bir haber olan / kuralları kasten ihlal eden üyelere veriliyor , bizde panelden baktığımızda görebiliyoruz bunları.Bu kişilere asla istedikleri kargaşa ortamını yaratmak için fırsat verilmeyecektir.

Bilgilerinize.

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul-Şişli

Bence bölesi daha iyi olmus...

Biraz düşünürseniz forum baya kirleniyor..

yeni kurallar gayet caydırıcı..[tabi okuyanlar için ]

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Zureyy_Fa Mesajı Görüntüle
    Bence bölesi daha iyi olmus...

Biraz düşünürseniz forum baya kirleniyor..

yeni kurallar gayet caydırıcı..[tabi okuyanlar için ]
    Bence hiç iyi olmamış, sınırsız uzaklaştırılma cezası hiç hoş değil biraz daha makul seviyelere düşürülebilir
    Erzincan

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Erzincan

Sınırsız Uzaklaştırma Kalksın İsteriz!!!

Bu grub sınırsız uzaklaşırma istemeyenlerin grubu ve yeni açıldı, gruba katılın bize destek olun, sınırsız uzaklaştırmaya karşıyız.!!!!
    Erzincan

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İzmir

Yeni sistem gayet iyi. Her bir kural ihlalinin belirli bir puanı var ve forum üyeleri hangi kural çiğnenirse onun kadar puan alıyor ve belirli bir puandan sonra otomatik olarak uzaklaştırılıyor. Puanların belirli süreleri var ve bu sürelerden sonra almış oldukları ihlal puanları geçerliliğini yitiriyor. (Gerekli durumlarda süresiz olarak direk olarak uzaklaştırıyoruz.)

Eski üyeler eski sistemi hatırlayacaktır. Sarı kart, kırmızı kart olayını.

Kurallara okuyup uyun, kafanıza takmayın. Hiç bir şekilde küfür etmeyin.

Reklam/spam/ortaklık bağlantısı içerikli mesaj yazdınız. -5- 30 Gün

ben bunu tam anlayamadım yani bir arkadaşa donanım önerirken site veremicekmiyiz.
    Reklam olarak geçer diye

yani ekran kartı isteyen birine vatan computerden bir ekran kartı linki yollamak yasak mı ? Reklam diye ?

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Ankara

Mesaj yazdığınız başlıkla ilgili olarak tabiki link verebilirsiniz. Bu maddedeki reklamdan kasıt; PCnet'in Pagerank'ı yüksek olduğu için, bazı üyeler ilgili ilgisiz mesajlara açık veya gizli backlink amaçlı linkler koyuyorlar. Hatta sırf backlink oluşturabilmek için neredeyse sitelerinin bir kopyasını PCnet üzerinden yayınlamaya çalışanlar bile var. Bu maddedeki Reklam kısmı genellikle bu gibi durumlarda uygulanıyor.

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İstanbul - Kartal

Sınır 10 değilde 10- 15 arası olsa daha iyi olurdu. (Kişisel fikrim)

Alıntı Orijinalini Gönderen: DETONATOR Mesajı Görüntüle
    Mesaj yazdığınız başlıkla ilgili olarak tabiki link verebilirsiniz. Bu maddedeki reklamdan kasıt; PCnet'in Pagerank'ı yüksek olduğu için, bazı üyeler ilgili ilgisiz mesajlara açık veya gizli backlink amaçlı linkler koyuyorlar. Hatta sırf backlink oluşturabilmek için neredeyse sitelerinin bir kopyasını PCnet üzerinden yayınlamaya çalışanlar bile var. Bu maddedeki Reklam kısmı genellikle bu gibi durumlarda uygulanıyor.
    Teşekkürler..

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    ankara

Exclamation

Benim 2009 da üye oldugum bi üyeliğim vardı.Toplam puanım 10 a ulaşmadığı halde yaklasık 2 ay önce forumdan sonsuz uzaklaştırıldım !

konu açamıyorum ve cevap yazamıyorum bi açıklama !

yazan sebep ise
    ;
    Aşağıdaki sebepten dolayı forumdan uzaklaştırıldınız:
    Sebep belirtilmemiş.
    Uzaklaştırmanın sona ereceği tarih: Asla

not :diğer üyeliğimdeki kullanıcı adı : kanunsuz_

edit : buraya msj atabiliyomusum.iilginç ..

Benzer Başlıklar

1. "işletim sistemi yükleme hatası" beni de buldu!
    SpL4Now tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.07.2010, 18:22
  2. Yeni Türk Oyunu "İstanbul Beyleri" - Demo
    SMallianceTR tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 02.02.2007, 17:19
  3. Yeni ve Güzel Bir Tarayıcı "Green Browser"
    ugurmandas tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.01.2007, 19:16
  4. messenger' da "durumum" bölümüne yeni bişi eklemek