Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
57 sonuçtan 51 - 57 arası sonuçlar

Cool Fiyat Takibi Ücretsiz 30 Gün Deneme

Fiyat Takibi ücretsiz 30 gün demo ile hemen deneyebilirsiniz.

Sitenin kullandığı altyapı : Wordpress

Açıldığı Tarih: 2019-09-20

Site İçeriği & Amacı : Hepsiburada, N11, Trendyol, Amazon ve Diğer Birçok Platformda Akıllı Fiyat Takibi ve Rakip İzleme Analiz Araçları. PriceRest Ekibi olarak, tüm dünyadaki e-ticaret firmalarına akıllı, yaratıcı dinamik bir fiyatlandırma ve fiyat takibi çözümleri sunuyoruz. Rakiplerinizin fiyatlarını anında takip etmek için akıllı, yapay zeka algoritmaları kullanıyoruz.

Hepsiburada,N11,Tredyol,EpttAvm,Amazon gibi Pazar yerlerindeki satışlarınızda rakiplerinziden bir adım önde olacağınızı garanti ediyoruz. Uzman Mühendis Ekibimizle kendi altyapımızı kullanarak her gün yaklaşık 10 milyon web sayfası tarıyoruz. PriceRest ile büyük bir güç kazanacak ve e-ticaret mağazanız için iş stratejinizi akıllı olarak şekillendirebileceksiniz.

PriceRest rakiplerinizin fiyatlarının izlenmesini ve ürün önerilerinin alınmasını son derece kolaylaştırır. -E-Ticaret Mağazanız İçin Çözümlerimiz -Online Fiyat Takibi Yazılımı -Dinamik Fiyatlama Fiyat takibi üreticiden tüketiciye en önemli konu haline gelmiştir. Tüketicinin, satın alacağı ürünü en ucuz fiyat avantajı ile alması onlar için çok önemli bir kriterdir. Bunun yanı sıra aynı öneme sahip diğer bir konu ise ürünün imalatını yapan üreticilerin pazar içerisinde haksız fiyat rekabetinin oluşmamasıdır.

PriceRest bu önemli iki kriteri sizlerle buluşturan yapay zekâ teknolojisine sahip yazılımdır. Akıllı tarama özelliğine sahip teknolojisiyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlamaktadır. Günden güne gelişen ve büyüyen e-ticaret sektöründe ürün fiyat takibi, satış analizi çıkarma ve web tarama alanlarında tüm Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketi olan PriceRest 20 yıldan fazla tecrübesi, birikimi, becerisi, mühendis kadrosu ve sermayesi ile yatırımlarına ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir.

E-ticaretin beklemeye zamanı yoktur, Akıllı yeniden fiyatlandırma algoritmamız ile güncel kalın, pazarda en ucuz olun. Fiyat takibi ve Satış analizinde rahat olun. ...

30 GÜN ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN WEBSİTEMİZİ ZİYARET EDİP HEMEN BİR DEMO HESABI OLUŞTURUN...
    En son metalx tarafından düzenlenmiştir: 07.04.2020 09:44
    Fiyat Takibi PriceRest 30 Gün Ücretsiz Deneme İmkanı

Arkadaslar bir kitap okudum ve ben onunla bu islere basladimm mutlaka sizede tavsiye ederim.Internetten en kolay paranin nasil kazanildigini bu kitaptan ögrendim tavsiye ederim.Mutlaka isinize yarayacaktir. https://bit.ly/39QEYvN

3. Varsayılan Rüyada Düğün Görmek

Herkese Merhaba
    Bugün sizlere bir rüya tabirleri sitesi olan www.ruyaburada.com dan bahsedeceğim.
    Site bu ay açılmış durumda ve içerisinde şuan 10 a yakın içerik mevcut.
    Genel olarak
    Rüya Tabirleri, Rüya Yorumları, Rüya Tabirleri İslami, Rüya Tabirleri Diyanet, Rüya Tabirleri İhya,Rüya Tabirleri Kitabı,
    Ana kategorilerinde farklı konularda rüya tabirleri paylaşımı yapıyor.
    Örneğin
    Rüyada düğün görmek,
    Rüyada mezarlık görmek,
    Rüyada çadır görmek,
    Rüyada baba dövmek görmek,
    Rüyada fabrika görmek,
    Rüyada aba görmek,
    Rüyada cacık görmek,
    Rüyada ebe görmek,
    Rüyada gaipten ses duymak,
    Gibi paylaşımlar yapıyor ve umarım daha da ileriye gidebilir.
    Bu arada site benim arkadaşlar site hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum.
    Rüyada düğün görmek

Herkese Merhaba,

Natal Astroloji sitesini bu listeye nasıl ekleyebiliriz acaba?

Bu sitede burç hesaplama sayfasına girerek temel düzeyde Güneş, Ay, yükselen ve Kad burcunuzu öğrenebilirsiniz. Sitedeki yaklaşım astrolojiyi savunmak yerine insanın kendisini anlamasında bir araç olarak kullanmak.

Paylaştığım bilgilerin birçoğu size hayal ürünü gibi gelebilir veya oldukça ciddiye alıp kendi davranışlarınızı sorgulayabilirsiniz. Bir dakikanızı verip lütfen hızlıca inceleyin, hala geliştirme sürecindeyim.

Koç ile Boğa burcunun farklı burçlarla olan uyumunu olumlu ve olumsuz yanları ile inceledim. Bilgilere ulaşmak için Güneş burcu altında Koç ile Boğa sayfalarına göz atabilirsiniz.

Şu sıra çocuk burçlarını yazmaya başladım. Gelişimsel astrolojiye göre ebeveyn - çocuk ilişkisinde dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. Çocuğun genel özelliklerini dikkate alarak sağlıklı bir ilişki kurmak önem arz eder. Özellikle her çocuğa nasıl disiplin eğitimi verileceği ve acı haber paylaşımı (ayrılık, vefat vb.) gibi konularda da detaylı açıklamalar ekledim.

Lütfen siteyi nasıl daha iyi hale getirebileceğime dair yorumlarınızı eksik etmeyin. İşimden fırsat kaldıkça yazmaya ve siteyi geliştirmeye devam edeceğim.

Saygı ve Sevgilerimle

Alıntı Orijinalini Gönderen: erdal89 Mesajı Görüntüle
    www.toplist.alemi.biz

Sitenizi ücretsiz ekleyin hitiniz artsın
    https://hanendless.com/

6. Varsayılan

https://filmevdeizle.com - Filmevdeizle | Full Film İzle - Film İzle - HD Full Film

7. Varsayılan Türkiye'nin profesyonel bilgi platformu

TÜRKİYENİN PROFESYONEL BİLGİ PLATFORMU

Yaşam, Otomobil ,Gezi , İş Hukuku , İş Güvenliği alanında makaleler paylaştığım bloğumdur...

www.mavibilgiler.com[IMG]ekran görüntüsü.png[/IMG]

MAVİBİLGİLER

Benzer Başlıklar

1. Toplist - sende siteni ekle
    lebronjames tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 28
    Son Mesaj: 21.04.2020, 03:18
  2. arama motoru ve toplist sitesi hadi siteni ekle
    thejackal81 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 28.02.2020, 23:39
  3. google'a siteni ekleme