9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan Format atamıyorum ACİL YARDIM

merhabalar...benim pc ile ilgili bir sorunum var...geçen gün pc yi açtığım da ad aware adlı program da "internal file error" diye bir hata mesajı verdi daha sonra da 65 küsür tane kayıt defteri algılandı.ve 1 dakika sonra masaüstündeki herşey kısayol halindeydi...ne explorer ne de başka birşey çalışmıor şu an exe dosyaları'na basınca birlikte aç ifadesi çıkıyor...bunun nedeni bir virüs olsa gerek diyorum...ama yine de bir danışayım ayrıca format atmayı denedim o zaman da şöyle bir hata veriyor...
    STOP 0x00000078(0xF8981524,0xC0000034,0x00000000,0x0000 0000)
    internet üzerinden virus scan yapıp da onları etkisiz hale getirebileceğim bir site var mı?

Bir oğlum olasıya kadar en iyisi benim!

eywallah hocam saolasın da...bulunan virusleri nasıl etkisiz hale getirecem...

http://www.inndir.com/program.php?id=3084
    http://www.inndir.com/program.php?id=19173

programların birini indirdikten sonra kur daha sonra güvenli modda çalıştır program seni yönlendirecektir.
    kolay gelsin

Çevirimiçi virüs tarama ve silme için Trend Micro'yu öneririm.

http://www.trendmicro.com/

yok hocam olmuyor...ms dos kipnide açtım windows u ...avast var onu çalıştırdım...tarattım...sonra formatı bir kez daha denedim...yine bi tık yok...aynı senaryo...aynı mavi ekran...çözemiyorum...kafayı yicem...
    bir de windows açılırken şöyle yazan bi ekran çıktı...
    ??
    ?c:\windows\system32\fpcibase.sys
    En son opethian tarafından düzenlenmiştir: 31.03.2007 15:07

valla dostum galiba format olayını engellyen virüslerden birini yemişsin hata kodlarından anladığım kadarıyla onlardan kurtulman lazım bilmiyorum hdd de kurtarman gereken dosya yok ise gparted linux live cd yi tak hdd yi sil yeniden dosya formatını formatla bir de öyle dene bakalım

gparted live cd si çok büyük boyuta değil dene istersen bir kere

ya dostum kayıt defderinden HKEY-LOCAL-MACHİNE SOFTWARE bölümünü açıp oranın bi görüntü resmini yollaya bilirmisin
    En son shark tarafından düzenlenmiştir: 31.03.2007 15:45

9. Varsayılan

Başlangıç disketi ile format atmayı dene.
    başlangıç disketi oluşturma programını "buraya tıklayarak" indirebilirsin. Ayrıca "buraya tıklayarak" detaylı bilgi alabilirsin.
    Umarım işe yarar. Eğer virus nedeni olmasaydı HDD ile bir çözüm söylerdim ama o zaman diğer HDD de virus yer

Benzer Başlıklar

1. Flash MX ACİL YARDIM LÜTFEN ÇOK ACİL
    votri tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 27.08.2007, 15:04
  2. Format Atamıyorum!!!!!
    cytd tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 27.08.2006, 17:15
  3. YARDIM! Xp ye format atamıyorum
    sezo_87 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6