Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 - 24 arası sonuçlar

daha ucuza 4000 ytl ye bılısım egıtım merkezıde web&grafik tasarımı egıtımını werıyor. sıze orayı onerebılırım.Hem dıger kurs veren yerlere gore uygun hemde kalıtelı bır egıtım alıyorsunuz.Bende orada egıtım aldıgımdan boyle kesın cumlelerle belırtıyorum.

2. Varsayılan

Evet yah fiyatları hakiketen dedıgın gıbı uygun bende sadece grafık egıtımı almıstım 2.500 cıvarıydı.Ama egıtmenlerı gercekten harıka ders anlatıyor.Ozellıkle aksam derslerıne katılmak cok zevklı ve kolayca anlayabılıyorsun.

3. Varsayılan

Bilişim eğitimin yeni kampanyası gunluk 1 tl ye egıtım dıye bılıyorum ama sız yınede arastırın.

4. Varsayılan

Online olarak eğitim veren ücretli siteler sitelerden ve/veya ücretsiz youtube kanallarından da kendinizi geliştirebilirsiniz. Biz https://www.senkrondisplay.com/ olarak kendimizi daha ileri taşımak adına hem geleneksel sınıf ortamında, hemde online kurslar noktasında daima çalışmalarımızı sürdürür ve kendimizi ileri taşıma mücadelesi veririz.
    Bugün her ne kadar eğitim verecek seviyede de olsak da, her zaman yenilikleri araştırıyor ve uygulamaya gayret gösteriyoruz.
    Ancak sizlere tavsiyem konu ile alakalı bir iş yerinde çalışarak eğitiminize devam etmenizdir. Çünkü ihtiyaç olan bilgi ile beraber, öğrenilen bilgi daha kalıcı olmaktadır. Örneğin https://www.senkrondisplay.com/orumcek-stand linkteki gibi bir örümcek stand tasarımı yapabilmek, iş ve eğitim ile pekiştiğinde daha kalıcı olmaktadır.
    Herkese iyi forumlar dileriz.
    Senkron Display.

Benzer Başlıklar

1. Hangi Web Tasarım Kursu ??
    Malibuu tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 35
    Son Mesaj: 11.10.2014, 14:23
  2. edutime-lütfen yardım edin
    ertugrulenes tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 13.06.2008, 02:39

Gönderim İzinleri