Sayfa 1 / 3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Web tasarım kursu (Edutime)

arkadaşlar %60 indirimle yani 1890 ytl'ye web tasarım eğitimi almak isteyen varsa özel mesaj atarak bildirebilirsiniz.Bu 1+1 kampanyasından yararlanmış olduğum bir indirimdir. Bu indirimi sizinle pcnet forum üye arkadaşlarımızla paylaşmak istiyorum.Yararlanmış olduğum kampanyadan diğer arkadaşım tayin sebebiyle bırakmak zorunda kaldı. Eğer aranızdan web tasarım eğitimi almak isteyen varsa bildirsinler.Şube : edutime-mecidiyeköy
    kartaldi

Not:Şu anki web tasarım eğitimi 4800 ytl'dir.Bilgilerinize
    kartaldi

Alıntı Orijinalini Gönderen: kartaldi Mesajı Görüntüle
    Not:Şu anki web tasarım eğitimi 4800 ytl'dir.Bilgilerinize
    o neymiş öyle vay anasını.
    Bana göre Galatasaraylılık din gibi mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.İşte bunun için Galatasaraylıyım ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım.
    Metin Oktay

Rakamlar hakikatten enteresan. Her tarafın "akademi" olmasından belliydi.

Arkadaşlar yok mu aranızdan web tasarım kursuna gidip eğitim almak isteyen.bu arada sertifika vermeleri yada edutime'in iş konusunda yardımcı olmaları ayrıcalık...bu fırsatı kaçırmayın. Haber bekliyorum.ACİL
    kartaldi

Alıntı Orijinalini Gönderen: ^^aZaZeL^^ Mesajı Görüntüle
    o neymiş öyle vay anasını.
    Ağzımdan çıkan sözcükleri senden duydum O neymiş öyle 4800ytl! Araba mı alıyosun!

Ama kartaldi arkadaşım, paylaştığın için teşekkürler. Umarım birinin işine yarayacaktır burada.

4800 ytl değil %60 indirimli olan 1890 ytl ye web tasarım eğitimi alacak bi arkadaş arıyorum sadece...
    kartaldi

Yok, onu anladık. İndirim olmasaymış fiyatı epey tuzluymuş, onu demek istedim. Bu fiyata değiyorsa sorun yok.

Arkadaşlar bu kampanyayı siz istemeseniz de çevrenizde olan eş,dost ve akrabalarınızla paylaşabilirsiniz. Yani 1 kişi indirimden faydalanmış olur. Haberinizi bekliyorum...OK
    kartaldi

10. Varsayılan

sen bekle ben gelcemmm
    www.siir-mektup.azbuz.com
    beklerim saygılarımla

Benzer Başlıklar

1. Hangi Web Tasarım Kursu ??
    Malibuu tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 35
    Son Mesaj: 11.10.2014, 14:23
  2. edutime-lütfen yardım edin
    ertugrulenes tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda