Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
65 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

Arkadaşlar öncelikle wolverin55'in görüşüne yorum yapmam gerekirse; bence bu dediğin biraz zor. Çünkü daha moderatörler birşey yazmazken/yazamazken(bu hak ellerinde varmı bilmiyorum) bize bu hakkın verilmesi zor.
    İnşallah editörlerden yorumlar da gelir de bizde ne gibi çalışmaların olduğunu veya olacağını öğrenmiş oluruz. Ama makaleler bölümünün bir an önce canlanması gerek.
    Özellikle belirtmek istiyorum ben PCnet Forumu'ndan şikayet etmiyorum. He yokmu isteklerim var, ama şu an için en hayırlısı "Makaleler" bölümünün canlanması.

2. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: ErHaN12 Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar öncelikle wolverin55'in görüşüne yorum yapmam gerekirse; bence bu dediğin biraz zor. Çünkü daha moderatörler birşey yazmazken/yazamazken(bu hak ellerinde varmı bilmiyorum) bize bu hakkın verilmesi zor.
    İnşallah editörlerden yorumlar da gelir de bizde ne gibi çalışmaların olduğunu veya olacağını öğrenmiş oluruz. Ama makaleler bölümünün bir an önce canlanması gerek.
    Özellikle belirtmek istiyorum ben PCnet Forumu'ndan şikayet etmiyorum. He yokmu isteklerim var, ama şu an için en hayırlısı "Makaleler" bölümünün canlanması.
    Geçen senelerde PCnet dergisinde moderatörlerden aYYaS'ın yazısı yayınlanmıştı.

Alıntı Orijinalini Gönderen: WayneJunction Mesajı Görüntüle
    Geçen senelerde PCnet dergisinde moderatörlerden aYYaS'ın yazısı yayınlanmıştı.
    Ben PCnet sitesinden bahsediyorum...

Valla kullanıcıların kendi yazılarına birşey diyemem de,şu makaleler bölümü canlansa tam süper olacak.Bu site ve bu forum diğerlerinden çok farklı.Yani insan "Bizim forumumuzda da böyle makaleler,tanıtımlar vb. olsa fena mı olur?" diye düşünüyor.Ki ben de öyle.O yüzden,sadece makaleler konusunun canlanması bile oldukça etkili olacaktır.
    Kolay gelsin.

alpguclu Misafir

bence tek eksik hala şu başlıklara girince sol tarafta son 10 msjın bulunmaması bence soldaki reklamın üstüne konulabilir

6. Varsayılan

Eeeee Arkadaşlar bu başlık altında ne yapmaya karar vericez peki???
    Only I want you is respect me.

Lütfen başlıklarımı yanıtsız bırakmayın. Ben bildiklerimi paylaşmaktan çekinmiyorum. Nede olsa 97 den beri pcnet'leyim..

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    35½ KARŞIYAKA

bana göre eksikerden biriside kullanıcılar.bazen çok katı oluyorlar bazende haddi olmadıkları şeylere karışıyorlar.isim vermek istemiyorum ama bunları da göz önüne almak gerekiyor.kolay gelsin

Soldaki 10 mesajı ben de yetersiz buluyorum. Birçok konunun cevabı bulunmadan bu sol taraf başlıkları yutuyor. bu sayı 15'ken az bulanların sayısı epey çoktu, şimdi 10'a düştü.

Alıntı Orijinalini Gönderen: kerencelik Mesajı Görüntüle
    Eeeee Arkadaşlar bu başlık altında ne yapmaya karar vericez peki???
    Öncelikle en önemli eksikler sıralanmalı. Herhalde şu an için öne çıkan 2 tane var.
    1-Forum içindeyken sol taraftaki en son mesajların olmaması(vBulletin bunu desteklemiyor, MaXCoDeR de çare arıyor ama bulamadı galiba.)

2-Makale bölümünün sadece başlığuı ile kalması.

Peki bu sorunları sadece sıralamaklamı kalcaz. Eğer sorumlu insanlar cevap vermezse evet.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

Varsayılan mrb

bende bütün söylelenlere katılıyorum ve düzenle butonunun yanına teşekkür butonu konulmasını istiyorum birde eskiden yazdığımız başlıkları değiştirebiliyoduk şimdiolmuyo o da lazım bişey mesela hatalı başlık yazarsak düzeltme şansımız olmalı saygılar...

Benzer Başlıklar

1. engelleyenleri görmek için
    LuckyLaki tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 24
    Son Mesaj: 23.07.2006, 00:54
  2. Case Modding yApmak isTiyoRum Sizden iStediklerim!!!
    ReDLayN tarafından Overclock ve Modifikasyon forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.12.2005, 00:45
  3. Ulead video stuido da yapmak istediklerim...
    -EFO- tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.09.2005, 19:27
  4. PCnet.com.tr'de arama yapma
    yirmibininci tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.08.2004, 19:09

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz