4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar
 1. #1

  Varsayılan En çok kullanılan programlar

  En çok kullanılan programları sizin için derledim...Buyrun...


  WİNDOWS LİVE MESSENGER(TÜRKÇE)
  Uzun süredir ücretsiz e-posta hesabı hizmeti sunan sunuculardan olan Hotmail, Microsoft şirketine ait olması avantajını da bünyesinde barındırarak inanılmaz bir hızla ilerliyor ve yeni nesil MSN Messenger olan Windows Live Messenger hizmeti ile 8. kuşağa geçiyor.Öncelikle şunu belirtelim. Messenger kullanmak için bir Windows Live ID kimliği gerekir. Sadece hotmail.com ya da msn.com uzantılı hesaplarınızla değil, diğer e-posta hesaplarınızla da bu programı kullanabilirsiniz. Hotmail e-posta adresiniz varsa, zaten bir Windows Live ID kimliğiniz vardır.


  http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL...SSENGER_DL.EXE

  --------------------------------------------------------------------------------------------
  LİMEWİRE BASİC

  LimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.Yazılım yaptığınız arama sonuçlarında dosyaların kalitesini, lisans durumunu, dosya biçimini, dosya boyutunu, bit oranını ayrıntılı biçimde gösterdiğinden size en uygun olan arama sonucunu seçebilirsiniz. Dosyaların yüklenme hızları kaynağına göre değişmekte olup genel anlamda oldukça hızlıdır. İnnDirdiğiniz dosyaları gruplayabilir, varsayılan olarak seçilmiş dosya innDirme dizinini isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

  http://www9.limewire.com/beta/LimeWireWin.exe


  --------------------------------------------------------------------------------------------
  WİNAMP SURROUND EDİTİON

  Uygulama, bilgisayarınızdaki tüm medyayı organize etmenin ve oynatmanın ve çevrimiçi müzik mağazasından alışveriş yapmanın keyfini çıkarmanıza imkan sunuyor. Winamp, kişiselleştirilebilir arayüzleri ve uyumlu ekleriyle diğer medya oynatıcılarından hep bir adım ileride oldu.Winamp, Nullsoft tarafından 1999 yılında AOL(American Online) şirketinden açık arttırma ile satın alındı ve geliştiricileri tarafından yeni özellikler eklenerek bugüne kadar getirildi. Winamp'te halen AOL izleri göze çarpıyor. Örneğin son sürümler, AOL Music Now(AOL'un çevrimiçi müzik mağazası), In2TV(AOL'un tekrar açılan çevrimiçi TV kanalı) ve AOL Radio gibi özellikler üzerine kurulu bulunmaktadır.

  http://download.nullsoft.com/winamp/...usic-7plus.exe

  --------------------------------------------------------------------------------------------

  ARES LİTE EDİTİON


  Son dönemlerde hızla büyüyerek popüler dosya paylaşım programlarının arasına katılan Ares, mp3, video, program, döküman vs. aramanızı ve bunları bilgisayarınıza innDirmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteği ile birlikte gelen program dosya indirme hızında bir hayli başarılı olmasıyla beraber chat, çoklu arama, audio/video player, dosya kütüphanesi ve transfer gibi özellikleri de bulunuyor.Programı Türkçe olarak kullanmak için kurduktan sonra çalıştırın ve Control Panel > General bölümündeki dil seçenekleri arasından "Turkish"i seçin.

  http://prdownloads.sourceforge.net/a...1.exe?download


  --------------------------------------------------------------------------------------------
  AVAST! HOME EDİTİON


  Ev kullanıcıları için ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast! Home Edition ile sisteminizi virüs saldırılarından, solucan ve truva atlarından koruyabilirsiniz. Program kolay kullanılabilir bir arayüz, gerçek zamanlı koruma, e-posta koruması, otomatik güncelleme gibi özelliklere sahip. Yeni sürümde ICQ, mIRC ve Kazaa programlarından gelen dosyalar arasında da koruma sağlayabiliyor. Üstelik Windows XP Service Pack 2 Güvenlik Merkezi ile de uyumludur.


  http://download5.avast.com/iavs4pro/setuptur.exe

  -----------------------------------------------------------------------------------------------


  WİNRAR(TÜRKÇE)


  WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin 32-bit Windows sürümüdür. Arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır.


  http://www.rarlab.com/rar/wrar370tr.exe

  -------------------------------------------------------------------------------------------

  GOOGLE EARTH


  Evet, inanılmaz olduğu kadar da gerçek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında çoğumuzun hayal ettiğimiz, ama olmaz dediğimiz işi yapmış.

  http://dl.google.com/earth/client/br...Earth_BZXV.exe

  ------------------------------------------------------------------------------------------

  MSN MESSENGER (TÜRKÇE WİNDOWS)


  Üreticiden : MSN ve Hotmail hesaplarınızı rahatlıkla kontrol edebileceğiniz, bunun yanında MSN ve Hotmail kullanıcıları ile sesli, görüntülü ve yazılı olarak iletişim ve karşılıklı oyun oynayabileceğiniz ve son olarak da kişi listenizdekilere anlık ileti gönderebileceğiniz harika bir sohbet yazılımı.

  http://g.msn.com/7METR_TR/TR/INSTALL...SSENGER_9X.EXE

  ---------------------------------------------------------------------------------------------

  BEARSHARE


  BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare'yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. İstediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi innDirebilirsiniz.Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, dosya paylaşımında zorlanmayacaksınız. Basit aramanın dışında bünyesinde gelişmiş arama özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı zamanda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.

  http://download.bearshare.com/BearShareV6tr.exe

  ------------------------------------------------------------------------

  NERO BURNİNG ROM PREMİUOM(TÜRKÇE)


  Nero, hem DVD-R-RW, hem de CD-R-RW disklerine yazmak için tasarlanmış esnek, güvenilir ve kolay kullanımlı bir uygulamadır. Dijital 5+1 ses çıkartma, video filmlerinize efektler verebilme, kesme ve yazı ekleme özellikleriyle gelişmiş WAV düzenleme, özellikleri bulunuyor. MPEG-4 kodlayıcısı, DVD filmleri MPEG-4 biçimine çevirme özelliklerini de destekler.Nero; veri, video, resim, ses ve yedekleme işlemleri için tek başına yetebilen gelişmiş bir paket programıdır.

  http://ftp22.nero.com/7.9.6.0/Nero-7..._trk_trial.exe


  Saygılar...

 2. #2

  Varsayılan

  Güzel Bir çalışma forumdaki bazı arkadaşların işine yarayacaktır...Elinize sağlık.

  KolayGelsin...

 3. Varsayılan

  http://www.inndir.com/ dan alıntı olduğunuda yazsaydın

 4. #4

  Varsayılan

  http://www.pcnet.com.tr/forum/yazili...aylasalim.html
  bu yazıyı şu başlığa yazabilirdin.sabit başlıktır o ve yararlı gördüğümüz programları paylaşmamız içindir.

Benzer Başlıklar

 1. Win xp de kullanılan servis dosyaları
  joeycloud tarafından Yazılım forumunda
  Yanıt: 3
  Son Mesaj: 28.09.2006, 01:47
 2. Son kullanılan....
  ZxxxE tarafından Yazılım forumunda
  Yanıt: 1
  Son Mesaj: 26.06.2006, 21:26
 3. PCnet'te kullanılan bir font
  doronty37 tarafından PCnet forumunda
  Yanıt: 4
  Son Mesaj: 20.05.2005, 15:08
 4. Türkiyede kullanılan ilk bilgisayar
  mesbaba8 tarafından Donanım forumunda
  Yanıt: 7
  Son Mesaj: 24.01.2004, 22:33
 5. HTML'de Kullanılan Teknolojiler CGI
  unidet tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
  Yanıt: 0
  Son Mesaj: 18.03.2003, 17:14

Gönderim İzinleri

 • Yeni başlık açamazsınız
 • Yanıt yazamazsınız
 • Eklenti gönderemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •