Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 - 18 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

n73 özellikleri bakımından daha iyidir bence ayrıca bencede 2. el telefon alınmaması daha iyidir donanımsalda olsa yazılımsalda olsa 0 telefon herzaman iyidir garanti açısından soylemıyorum cunku zaten telefonların garantı kapsamları hıc tatmın edıcı degıl ama yinede elden duşme mallar guvenılır deıl dıye dusunuyorum

bence n73 daha kullanışlı bir telefon
    Biri senin kafanımı bozdu?Shift de orda Deletede orda.
    _server_

>>>>>>Go to Mozilla Firefox<<<<<<

Alıntı Orijinalini Gönderen: cakal_fb Mesajı Görüntüle
    n73 özellikleri bakımından daha iyidir bence ayrıca bencede 2. el telefon alınmaması daha iyidir donanımsalda olsa yazılımsalda olsa 0 telefon herzaman iyidir garanti açısından soylemıyorum cunku zaten telefonların garantı kapsamları hıc tatmın edıcı degıl ama yinede elden duşme mallar guvenılır deıl dıye dusunuyorum
    katılıyorum. çalıntı olur; kaçak olur. bi telefon yüzünden başınıza olmadık şeyler gelebilir.

arkadaşlar aynı özellikte nokia wlan bağlantısı olan 500 600 ytl arası sıfır bir telefon gösterin tabi gösterirkende ilk soruyuda cevaplandırırsanız sevinirim
    sen 500-600 wlan baglantılı. kutusunda temiz garantisi tam satıcısı güvenilir içi açılmamış bir telefon söyle. Eger söyleyebiliyorsan alman gereken telefonu bulmuşsun demektir. Artık çalıntı telefon işi azaldı: 2. el telefoncular (seyyar olmayan) vbuna dikkat ediyorkar çünkü telefonun bulunma durumu var.Bu arada 2. el telefonda şuna dikkat et. Orda telefonu denerken *#06* yap. iem nosunu bir yere yaz. Sonra telin bataryasını çıkar orda yazan imei ile karşılaştır. Kesinlikle aynı olması gerekiyor

Asla içi açılmış (tamir görmüş) telefon alma.

telefonlara atılan format her zaman işe yaramıyor.
    hayır hard formatın çözemedigi yazılımsal sorun yok. Oda olmadı versiyon yükseltirsin.

peki bir telefon alırken tamir g&#246;rm&#252;ş olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz?

D&#252;kkana girip selamın aleyk&#252;m hayırlı işler diyoruz. İStedigimiz telefonun modelinin 2. eli olup olmadıgını soruyoruz. Eger onaylarlarsa vitrinden bakıyoruz. "İ&#231;i a&#231;ılmış mı abi" diye soruyoruz. Evet derse teşekk&#252;r edip hızla ka&#231;ıyoruz. Hayır derse "hi&#231; tamir g&#246;rmemiş demek ki" deyip dedigmizi onaylamasını bekliyoruz. Sonra 2. aşamaya ge&#231;iyoruz

arkadaşım ses fasla bi fark göremedim ama bence 2 fark var n73 ün kamerası video çekiminde daha ii n80 ise wireless lan network özelliine sahip kablosuz internete bağlanabilosun ücretsiz olarak. senin için hangiisi önemli ise sen seç ama ben n80 derim ve n80 kullanıorm çok da memnunum.

n80 bu konuda biraz önde gibi wireless tan dolayı.

Benzer Başlıklar

1. Nokia N95
    punisher001 tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 04.07.2007, 09:24
  2. nokia 6230 ide nokia suite programı.
    Nemesis_54 tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 15.03.2007, 03:37
  3. Nokia N 80 mi Nokia N 93 mü ?
    ciXboi tarafından Microsoft ve Nokia Telefonlar forumunda
    Yanıt: 13