7 sonuçtan 1 - 7 arası sonuçlar
    umutxx Misafir

Varsayılan Nero Burning Rom'da sıralama problemi

Nero Burning Rom'da sıralama problemi
    Sevgili Dostlar:

Nero Burning Rom 7 versiyonu kullanıyorum..Bir mp3 Cd si oluşturmaya çalıştım..Fakat sırası ile çalmasını arzu ettiğim şarkılar bir baktımki yazılım aşamasında alfabetik sıra ie Cd ye yazılmış şekilde çıktı..Birinci sıraya yerleştirdiğim şarkı Cd nin sonunda yer almış..Bu durumu düzeltmek için Nero Burning Rom Programında nasıl bir ayar yapmam gerekiyor..Konu ile ilgili bilgi sahibi dostlarımdan yardım istirham ediyorum...Saygılarımla

mp3 isimlerinin basina 1 2 3 gibi gibi seyler yaz nero ile kopyalarken kontorl et sonra cd yaz istedigin olur ..

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ZONGULDAK

Kesin emin değilim ama dikkat ettim VCD-DVD Playerlarda aşağıdaki sırayla çıkıyor ekrana. O yüzden bu safhada şarkıları aşağıya ya da yukarıya taşıyarak istediğimiz sıraya sokmak ve daha sonra CDye Yazdır demek istenen sonucu verebilir..
    PhenomII X4 955 8 MB, Zalman CNPS10X CPU Fan, Gigabyte 990XA-UD3, Sapphire HD6870 1GB, 3*2GB HiLevel DDR3 1600 MHz, Corsair 120 GB Force GT SATA3 SSD, Seagate 1GB Barracuda ST1000DM003, Samsung 320GB 16M SATA2, LG 22XNS40 DVD-RW, Samsung P2250 2ms DVI LCD Monitor, NetMaster CBW-383Z4 (uydunet modem), OCZ stealthxstream 600W PSU, Minton kasa, VESTEL HT-728DT 5+1, --Windows 7 64bit Ultimate

umutxx Misafir

yaklaşık 190-200 şarkı oluyor...tek tek sıralamak gerçekten zor..Zaten sıralamayı intricate dostumun dediği gibi aşağı ve yukarı taşıyarak yapıyorum..Lakin ne oluyorsa CD ye yazdırdıktan sonra oluyor..bide bakıyorumki A ile başlayan şarkılar en üstte yer alıyor..ve Z ile bitiriyor..3 tane CD yaktım..Lakin derdime çare bulamadım..

evet @Kurtdereli'nin de dediği gibi zaten dikkat ederseniz orjinal albümlerin içinden çıkan şarkılar da böyledir. Son derece iyi bir yöntem bence.

umutxx Misafir

Bu kadar güzel ve popüler bir programın bu konuyla ilgili bir püf noktasının olmasını ümit ediyorum..Hala kurcalamama rağmen bununla ilgili bir ayar a rastlayamadım.. sadece bu nedenden dolayı bu programın dışında bir program kullanabilirim

şarkıların başlarına a,b,c,d, olarak harf sıralaması koy.O zaman sıralanıyor.
    Ör. a.şarkı1
    b.şarkı2
    c.şarkı 3 vs.

Benzer Başlıklar

1. nero mu ashampoo burning studio mu?
    ugurmandas tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 27.09.2009, 21:59
  2. nero 7 premium nero burning rom
    myesilbursa tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 30.10.2008, 17:34
  3. aciill nero burning demosunun süresi doldu ne yapabilirim
    homerias tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 18.10.2006, 17:10
  4. Nero Burning Rom 6 Reloaded'da Overburning (Resimli Anlatım)
    peynir tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 04.03.2005, 22:52

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •