3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar

Varsayılan dvd çalışmıyor

arkadaşlar vista yüklemiştim fakat bluescreen hatası vermişti diski silip yeniden vistayı kurduğumda sorun düzeldi fakat şimdide dvd sürücüsü çalışmıyor.vista dvd sini taktığımda okuyor fakat farklı bir dvd taktığımda dvd yi okumuyor.sadece bir tane cd sürücüsü var yani dvd ve cd aynı yere takılıyor.cdlerin hepsini okuyor.şimdiden teşekkürler...:roll:

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: aswerth Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar vista yüklemiştim fakat bluescreen hatası vermişti diski silip yeniden vistayı kurduğumda sorun düzeldi fakat şimdide dvd sürücüsü çalışmıyor.vista dvd sini taktığımda okuyor fakat farklı bir dvd taktığımda dvd yi okumuyor.sadece bir tane cd sürücüsü var yani dvd ve cd aynı yere takılıyor.cdlerin hepsini okuyor.şimdiden teşekkürler...:roll:
    Merhaba

Bios ve aygıt yöneticisi içerisinden cihazın sürücüsünün düzgün yüklendiğine ve görülebildiğine emin olun, ayrıca eğer hiç bir sorun yok gibi gözüküyor ise başka bilgisayarda da takıp denemeye çalışın..

iyi günler..

dvd leri başka bir pc de denedim.dvd lerde sorun yok.vista dvd si çalışıyor ama diğer dvdler çalışmıyor yani sürücüde sorun olacağını tahmin etmiyorum.

Benzer Başlıklar

1. hd calışmıyor
    aluzil tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 15.03.2007, 09:02
  2. USB çalışmıyor
    temhemka tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 12.09.2006, 17:33
  3. cm 01-02 çalışmıyor
    ANELKA39 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0