Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Exclamation Nasıl bir Subdomain isterdiniz?

Merhaba arkadaşlar. Zekihost.com çok yakında bedava verdiği 300 mb alanı 20 gb 'ta çıkarıyor! Bununla beraber isminiz.zekihost.com yerine daha uygun bir subdomain düşünmekteyim. Ben tr.net (www.isminiz.tr.net) düşündüm fakat tr.net alınmış

Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın.

Not:
    1. Fikirlerinizi isiminiz.önad.uzantı şekilinde sunun. Örneğin isminiz.com.gs gibi bişey olamaz ancak isminiz.gs.com şeklinde olabilir.
    2. Uzantıyı sadece com, org ve net üzerine düşünün.
    Teşekkürler.
    Saygılarımla...

Öncelikle com.gs şeklinde uzantı olur. neden derseniz .gs şeklinde uzantı var. Bknz: www.isimtescil.net .

Yalnız gs şeklinde alının bir domain başka takım taraftarları tarafından seçilmemenize yol açabilir.

Ayrıca bu tip sitelerde 2 harfli isimler .com , .net .org şeklinde alınır. Ama 2 harfli bir domain bulmaz imkansızdır. Bulursanız değeri 100.000 $ 'ı bulur (Ciddiyim). Ama bir sürü uzantı var oradan bulabilirsin Samed.
    Lütfen özel mesajla yardım istemeyin.

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: 3x3cuTi0N3R Mesajı Görüntüle
    Öncelikle com.gs şeklinde uzantı olur. neden derseniz .gs şeklinde uzantı var. Bknz: www.isimtescil.net .

Yalnız gs şeklinde alının bir domain başka takım taraftarları tarafından seçilmemenize yol açabilir.

Ayrıca bu tip sitelerde 2 harfli isimler .com , .net .org şeklinde alınır. Ama 2 harfli bir domain bulmaz imkansızdır. Bulursanız değeri 100.000 $ 'ı bulur (Ciddiyim). Ama bir sürü uzantı var oradan bulabilirsin Samed.
    gs uzantısını biliyorum. Fakat serverim desteklemiyor. Sadece com, net ve org olabilir. Ben onu örnek vermiştim. 2 harfli olmasada olur. İstediğim, birisi üye olduğu zaman kullanacağı adres gerçek adreslere yakın olsun. Üyelerime bu imkanı sunmak istiyorum. Bu subdomaine de giriş olmayacak yani mesela iksir.com domaini için isminiz.iksir.com dan üyenin sitesine gidilecek ama iksir.com neymiş diye isiminiz kısmını silip iksir.com a gitmek isteyenler 404 sayfa yok hatasıyla karşılaşacak. Böylece üyelerim free host kullanıyor damgası yemiyecekler. veya bu gibi şeyler işte Anladın sen onu

MaXPoWeR Misafir

kardeşim zekihost.com dediğin site açılmıyor ki nedense

gokhans18 Misafir

site açılmıyo

isminiz.myfirefox.com olabilir bak

Abdussamed'in zekihost'un reklamını yapma ihtimali nedir acaba? Bir kaç sayfada da aynı konuyla ilgili yazılarını gördüm... Ayrıca maxpower'ın dediği gibi sayfa açılmıyor...
    Onur "AynShtein" Gözüpek
    http://www.multimeyda.com

Alıntı Orijinalini Gönderen: AynShtein Mesajı Görüntüle
    Abdussamed'in zekihost'un reklamını yapma ihtimali nedir acaba?
    Aslında amacı tavsiye almak ama yinede reklam yapıyor sayılabilirdi fakat site açılmıyor O yüzden %0
    KoЯn Fan
    ->Türkçeyi Koruyalım<-
    ->Türkiye Türklerindir !<-
    ->Anti-Soad<-
    ->Ne Mutlu Türk'üm Diyene !<-
    ->Ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol !<-
    ---------------------------------------------
    :!aima Firefox:!:

Arkadaşlar dahada ilginçdir ki koskoca bir hosting sitesine whois çektiğimizde sabihinin bilgilerine düzgün bir şekilde ulaşamıyoruz bile.

Ve yine bana ilginç gelen 20Gb alan vermeyi düşünen bu "büyük" hosting sağlayıcımızın kendi Name Server 'ı dahi yok..

Bunlar benim gözüme çarpan ve bir hosting sitesine negatif puan getirecek şeyler..

Kolay gelsin.
    Lütfen özel mesajla yardım istemeyin.

10. Varsayılan

Üzgünüm bir süre site kapalı kalacak. Name Server leri var neden yok dedin ki :S ns1.zekihost.com ns2.zekihost.com nameserverler. Ayrıca Whois bilgileri Byte Comp. ait. ben Turkiye için ev sahipliği yapıyorum. Ve koskoca derken neyi kastettin ben büyük bi host firamsı olduğumu idda etmedim. Daha kurulalı 3 hafta nasıl koskoca olsun ki. Daha pagerank vb. değerleri bile başlamadı.
    Ve şunuda ekliyeyim zekihost.com u web inceleme bölümünde reklam yaptım burada hesap yükseltme yaparken subdomain naılolsun diye sordum bilginize.
    En son Abdussamed tarafından düzenlenmiştir: 11.09.2007 15:41

Benzer Başlıklar

1. Bilgisayarinizi Nasil Baslatmak Isterdiniz...?(bölüm 2)
    crewboy1156 tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 04.07.2006, 17:46
  2. Bilgisayarinizi Nasil Baslatmak Isterdiniz...?
    crewboy1156 tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 03.07.2006, 20:36
  3. adsense ve subdomain
    CoolMan tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Son Mesaj: 10.10.2005, 19:46
  4. subdomain
    vedsu tarafından PCnet forumunda
    Son Mesaj: 15.02.2005, 19:21
  5. Subdomain