Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

@tavana03 öneri verilecek bir konu yok aslında ama arkadaş öğrenci, dersi gereği c++ yazacak ve nasılı soruyor. sen de c++ la başlama diyosun. istersen dersi de almasın
    GeNeSiS++;

2. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: genesistr Mesajı Görüntüle
    @tavana03 öneri verilecek bir konu yok aslında ama arkadaş öğrenci, dersi gereği c++ yazacak ve nasılı soruyor. sen de c++ la başlama diyosun. istersen dersi de almasın

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
    benim tavsiyem kardelen için değil o başının çaresine bakar burdan olmassa okuldan yardımcı olurlar
    ben aslında hackerturgay ve c++ ne diye soran diğer arkadaşlar için tavsiye ettim

kardelen297 Misafir

arkadaşlar benim sorunum unutuldu galiba başka konulara gitmişsiniz lütfenn benim sorunumuda çözseniz hocalardan hayır yok..ve ben derslerimden geri kalıyorum lütfennn

4. Varsayılan

arkadaşım senin başına gelen aynısı benim başımada geldi sırf bu yüzden 5 tane falan c++ cd si aldım hepside aynı oldu çalıştıramadım
    bende bıraktım ama aşşağıdaki verdiğim adresi dene c++ için bu adresi internetten buldum açıkçası indirip bakmadım belki faydası olur

adres birönceki sayfada
    http://www.pcnet.com.tr/forum/progra...ml#post1051118
    En son tavana03 tarafından düzenlenmiştir: 14.10.2007 23:19

kardelen297 Misafir

peki ben bunları indirirsem sorunum düzelcek mi bunlar ne işime yarıcak ben zaten birsürü c++ yükledim arkadaşım emin misin

6. Varsayılan

ben indirmediğim için birşey diyemeyeceğim ama bana sorarsan dene derim.
    birde arkadaşlarının bilgisayarında normal çalışıyorsa arkadaşlarına sor belki bizim bilmediğimiz birşey yapıyorlardır, öğrenirsen bizimle paylaşırsan sevinirim.

kardelen297 Misafir

arkadaşlar nedeni bir programla yada sistem dosyalarıyla çakıştığı için olabilirmiş eğer tam nedeini öğrenirsem burda paylaşırım

JaMaL Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: manga140 Mesajı Görüntüle
    C++ Programlama dili de nasil programi oluyo programla neler yapılıyor anlatirmisin lütfen !!!!
    Şu an kullandığın İşletim sistemide o dille yazıldı. Biraz zor bir dildir, ama yapamayacağın şey yoktur...

9. Varsayılan

o zamanlar ben milenium da falanda denemiştim ondada çalışmamıştı bence çakışmadan ziyade yama falan kuruluyor olabilir veya c++' ı kurmadan önce kurulması gereken küçük program olabilir. mesela vb6 da acces olmadan kurulmuyordu c++ dada veri tabanıyla ilgili kurulum gerekiyor olabilir

Alıntı Orijinalini Gönderen: MR_C Mesajı Görüntüle
    indirdiğin yerin linkini verirmisin programı kurup deneyeli bakalım sorun nerdeymiş.
    Alıntı Orijinalini Gönderen: kardelen297 Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar benim sorunum unutuldu galiba başka konulara gitmişsiniz lütfenn benim sorunumuda çözseniz hocalardan hayır yok..ve ben derslerimden geri kalıyorum lütfennn

unutulmadı çözcezde pek okumuyasun link versen indirip soruna bakacaktım, bir kullanma kılavuzu hazırlardık ta henüz tam olarak hangi kaynaktan edindiğini anlayadım.

Benzer Başlıklar

1. linux yükledim ama..
    betuj tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 17.11.2006, 16:37
  2. Kaspersky 6.0 yükledim SİLEmiyorummm
    pacino tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.05.2006, 13:03
  3. pes 5 i yükledim ama çalışmıyo
    sercansngr tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 2