4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Hp Psc 1200 de yazım sorunu

Merabalar,

Arkadaşlar bir süredir çözümünü bulamadığım bir sorunum var iş yerimde kullanmakta olduğum Hp Psc 1200 çok fonksiyonlu bir yazıcım var ve iş yerinde basımını yaptığım raporların üzerinde bulunan küçük detay kutucuklarını bir türlü basmıyor. Ne yaptım ettim yazdıramadım.Cihazda herhangibir sorun yok ve bu kutucuklardan daha küçük simgeleri ve nesneleri bile yazabiliyor ama nedense bunları bir türlü yazmamakta inat ediyor. Aşağıdaki gibi basit kutucuklar yazıcının bunu yazmaması benım işimi çok zorlaştırıyor. Konuyla ilgili bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim Teşekkürler.

yazdırıken renkli değil siyah beyaz yazdır. birde öyle dene

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Söylediğiniz kutucukları yazdırmak istediğiniz dökümanınıza nasıl ekliyorsunuz, sorun bu durumdan kaynaklı olabilir mi?

Web sitesi üzerinden baskı alıyorum kendi yazdırma butonu var yazdır diyorum normal bildiğimiz xp nin yazdırma sayfası geliyor ordan yazdır diyorum.
    Bu kullandığımdan daha basit hp yazıcı bu kutucukları basıyor ama bu nedense basmıyor basabilicek kapasitesi var ama sanırım bir püf noktası var ki bir türlü çözemedim.

Kurtdereli arkadaşın önerisini de denedim maalesef işe yaramadı zaten renkli baskı almam şart. teşekkürler.

Benzer Başlıklar

1. everest SG-1200
    hasan1987 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 14.10.2007, 15:19
  2. 1200$+kdv ye ne alırdınız
    oceansoul tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 18.12.2006, 01:17
  3. 1200 $ Lık Bilgisayar ?
    DieSeL_ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12