8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar

Exclamation Fotograflara efekt verme

Fotograflara efektler verme yani fotograflari en cekici hale getirmek icin en iyi ve kullanimi kulay olan hangi programi tavsiye edersiniz? Ücretsiz olsa iyi olur. Ücretli de olsa fark etmez. Bir zahmet ücretli olup olmadigini da yazarsaniz iyi olur. Tskler.
    Babam iki tür insan bulunduğunu söylerdi. İşi yapanlar ve yapılan işten kendine kredi çıkartanlar. O, benden birinci grupta yer almam için çalışmamı istedi. Zira bu grupta diğerinden daha az rekabet vardı. Indra Gandhi

Photoshop CS3 -----> ücretli (30 günlük deneme süresi var)
    Biri senin kafanımı bozdu?Shift de orda Deletede orda.
    _server_

>>>>>>Go to Mozilla Firefox<<<<<<

The GIMP (ücretsiz)

GimpShop --> ücretsiz photoshop menulerine alısanlar için gimpin degişik bir versiyonu
    PhotoFiltre --> Ben genelde bunu kullanırım ücretsizdir katman destegi falan yok ama cogu seyiyapar
    Paint.net --> bu da ücretsiz galiba bunuda denedim ama ben sevmedim bak ismini bile yanlsı yazmısım paint.net miş
    Gimp --> ücretsiz photoshop alternatifi
    En son allturnam38 tarafından düzenlenmiştir: 03.11.2007 17:31

paint.net(Paint'in gelişmişi,ücretsizdir)
    Photoscape(ücretsiz basit işlemler için birebir)
    Picasa(ücretsizdir,google'ın paraya kıyıpta aldığı uygulamalardan biridir)

Tskler ama sizin verdikleriniz yani sadece resmi dönderiyor rengini falan degistiriyor. Ben istiyorumki yani fotografima bakan kiz asik olsun. Kimsenin asik olmasini istemiyorum ama o türde fotograflarimi cok süper yapmak istiyorum. Hani gencler yapar ya... Tskler.
    Babam iki tür insan bulunduğunu söylerdi. İşi yapanlar ve yapılan işten kendine kredi çıkartanlar. O, benden birinci grupta yer almam için çalışmamı istedi. Zira bu grupta diğerinden daha az rekabet vardı. Indra Gandhi

demekki verdigimiz programları tam incelememişsin mesela gimp i iyi incele haa birde tamam diyelim kız fotografına baktı asık oldu peki kız seni hic webcamde veya gercek hayatta gormek istemeyecekmi o zaman ne yapacaksın ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: allturnam38 Mesajı Görüntüle
    demekki verdigimiz programları tam incelememişsin mesela gimp i iyi incele haa birde tamam diyelim kız fotografına baktı asık oldu peki kız seni hic webcamde veya gercek hayatta gormek istemeyecekmi o zaman ne yapacaksın ?
    Ben onu demek istemedim. Foto fotodur. Ama fotonun regini yada etrafini degistirince hos oluyor. Evi güzel dösemek gibi. Ev yine evdir.

Benzer Başlıklar

1. nasıl efekt
    muratasd tarafından Web Geliştirme forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 24.10.2007, 17:33
  2. 3B Video, Efekt vs..
    microturk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.07.2007, 14:40
  3. efekt ihtiyacı
    ZACMAN tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 26.02.2007, 22:14
  4. efekt
    metin06 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 20.02.2007, 17:17
  5. Fotograflara zoom yapınca bozuluyor...
    musti_7777 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 13.09.2005, 16:01

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •