10 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    çukurova ceng

Varsayılan vatan bilgisayar

nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum kusura bakmayın reklma gibi olmasın ama ben bugün vatan'dan psu aldım am galiba ekran karı için daha iyisini alsam daha iyi olacak vatan'ın ürün değişimi yapıp yapmaddığını bilen var mı?

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Güzelyurt/Kıbrıs

Ürünleri 1ay içerisinde bir sorun olduğunda birebir değişim yaptıklarını biliyorum ama tüketici hakkı denen bir şey var o yüzden değişim yapmak zorundalar.

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    çukurova ceng

Alıntı Orijinalini Gönderen: sarpbaba Mesajı Görüntüle
    Ürünleri 1ay içerisinde bir sorun olduğunda birebir değişim yaptıklarını biliyorum ama tüketici hakkı denen bir şey var o yüzden değişim yapmak zorundalar.
    yok ben bunu verip 6oo wattlık olanı alacam sorum buydu

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Güzelyurt/Kıbrıs

Değişirler tabi aradaki fiyat farkını alırlar..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Merhaba

Eğer kutu içeriği tam, tüm aksesuarları ile ve fiş veya faturası ile götürüseniz kolayca istediğiniz bir modele değişim yaparlar tahmin ediyorum..

Fakat sürekli tüketici hakkı tüketici hakkı deyip durulur öğrenmiş olun yasal olarak elektronik ürünlerin iade ve değişimi eğer arızalı değil ise yoktur.

iyi günler..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Güzelyurt/Kıbrıs

İşte benim bahsettiğim sorunu varsa 1ay içinde alıyorlar ama sorunu yoksa da fiyat farkı ödenince diğer bir ürün ile de değişim yapılıyor diye biliyorum.

barni_heyamola Misafir

arkadaşlar tüketici hakları diye bir olay var ürünü orinal paketi ile getirdiğiniz halde 30 gün içinde değiştirebilirsiniz değiştrmicem diyen varsa thd siziler için var heleki vatan hemen değiştirir ki ben büyük rakıyı değiştirdim yok tekel ürünü değiştirmeyiz dedi ama thd ile konuşmak istermisiniz diyince bir anca müdür geldi ürün değiştidi rahat olun 30 günde ürünü aynen değiştirebilirsinişz

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: sarpbaba Mesajı Görüntüle
    İşte benim bahsettiğim sorunu varsa 1ay içinde alıyorlar ama sorunu yoksa da fiyat farkı ödenince diğer bir ürün ile de değişim yapılıyor diye biliyorum.

Sorunu olmadığında değiştirilebilir olan ürünler var, değiştirilemeyen ürünler var sanıyorum ki siz PSU'yu değiştirebirler sanıyorum..

iyi günler..

9. Varsayılan

kısacası kurallar şöyle
    1-1 ay geçmemiş,
    2-tamamen orjinal ve eksiksiz,
    3-satışa uygun ( vakumlu paketlemeye sahip ürünler ambalaj hasar aldığı için değtirilemez v.b),
    4-kişisel bakım ürünleri hariç
    5-kullanıcı hataları satıcı tarafından tespit edilemeyenler hariç (cep tel, notebook v.s)

gibi ürünler değişime uygundur.
    AMD ATHLON X2 7850 B.E. / GİGABYTE MA78GM-UD2H / KINGSTON 2X1GB 800MHZ / SAMSUNG 250GB IDE / LG 8X DVD RW

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ZONGULDAK

pratikte daha pahalı bir ürün alıyorsanız değiştirrler de daha ucuz bir ürün almak siteyip de farkını alma durumu olan ürünlerde problem çıkabilir. (Vatan için değil Genel konuşuyorum)
    PhenomII X4 955 8 MB, Zalman CNPS10X CPU Fan, Gigabyte 990XA-UD3, Sapphire HD6870 1GB, 3*2GB HiLevel DDR3 1600 MHz, Corsair 120 GB Force GT SATA3 SSD, Seagate 1GB Barracuda ST1000DM003, Samsung 320GB 16M SATA2, LG 22XNS40 DVD-RW, Samsung P2250 2ms DVI LCD Monitor, NetMaster CBW-383Z4 (uydunet modem), OCZ stealthxstream 600W PSU, Minton kasa, VESTEL HT-728DT 5+1, --Windows 7 64bit Ultimate

Benzer Başlıklar

1. Sadece bilgisayar,bilgisayar programları ve internet üzerine blog
    ultra552 tarafından Web İnceleme forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 11.08.2007, 11:13
  2. SÜper Ekran Koruyucular Vatan BİlŞg.kullanilan
    wilsonum tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 19.04.2007, 09:50
  3. photoshop dersleri vatan öğrensin ;)
    gurkan_ozkan tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4