Sayfa 1 / 3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Vista'nın Hangi İşletim Sistemini Kurmalıyım

Herkese merhaba siteye yeni üye oldum ...

Ben 1 Ay içinde AMD Athlon 64x 4200 x2 dual core işlemci,asus geforce en8500gt 512 mb ekran kartı 2 gb ram bi de ASUS M2AMVP anakart alıcam

Vista ya geçmeyi düşünüyorum yeni alacağım işlemcim 64bit sizce vista 32 bit ultimate işletim sistemi kursam bir sorunla karşılaşırmıyım..

32 bit işletim sistemi kurmak istememin sebebi modemim zoom 5510b 64bit için driver ı yok .. Cevabı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

bence windows vista home premium(32 bit) sizin için(ev kullanıcıları için)en uygunudur.sistem özelliklerinizi de göz önünde bulundurulduğunda.

3. Varsayılan

Cevap için teşekkür ederim kardeş ama elimde 32 bit ultimate var yukarda yazdığım özelliklerde bilgisayara bunu kursam bir sorun olur mu ... ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: sicker54 Mesajı Görüntüle
    Cevap için teşekkür ederim kardeş ama elimde 32 bit ultimate var yukarda yazdığım özelliklerde bilgisayara bunu kursam bir sorun olur mu ... ?
    sorun olacağını zannetmem ama 32 bit olani kurun çünkü 64 bit için driver bulmanız sorun olabilir.(gerçi zaten belirtmişsiniz.)
    ayrıca 64 bit için her program uyumlu değil.
    günümüzdeki yazılımların büyük çoğunluğu 32 bit için.
    sonuç olarak 32 bit i kurun.

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: bahcesehirlileylek Mesajı Görüntüle
    sorun olacağını zannetmem ama 32 bit olani kurun çünkü 64 bit için driver bulmanız sorun olabilir.(gerçi zaten belirtmişsiniz.)
    ayrıca 64 bit için her program uyumlu değil.
    günümüzdeki yazılımların büyük çoğunluğu 32 bit için.
    sonuç olarak 32 bit i kurun.
    gerçekten sağol kardeş bende 64 bit işletim sistemini kurupta napıcam diye düşünüodum çok sağol inşallah dediğin gibi bir problem yaratmaz .

32 bit özellikle multimedya da (oyun,müzik çalarlar vb.) daha çok kullanılıyo.vista olarakda özellikleri en gelişmiş ultimate var 250$ dı sanrım dvd si ama güzel özellikleri var

7. Varsayılan

32 bit yüklesemde bi sorun olmaz o zaman sizin görüşlerinize göre teşekkürler..

32 ultimate kullanıyorum 32 ultimate tavsiye ederim

9. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: Kurtdereli Mesajı Görüntüle
    32 ultimate kullanıyorum 32 ultimate tavsiye ederim
    sağol kardeş bu bilgilerden sonra öyle yapıcam zaten

eğer kırık (crak'li = yasal olmayan) sürüm kurmayacaksanız elinizdeki orijinal CD Anahtarı hangi sürüme aitse o sürümü kurmalısınız. Aksi taktirde bir çok problemle karşılaşabilirsiniz. Ben denemek için 2-3 kere kırık versiyonunu kurmuştum ancak bir kaç günlük çalışmanın ardından (özellikle güncellemeleri yüklemeye başladıktan sonra) hataların ardı arkası kesilmedi ve sonunda çöktü. Çökmelerin büyük nedeni de -boot loader kullanarak kırılmış bir sürüm kurmuştum- açılış dosyalarının bozulmasıydı. Bu nedenle düzenli kullanım için yasadışı kopyaları kurmaktan uzak durun. Aksi taktirde yanlış bir işlem yapıp önemli dosyalarınıza elveda diyebilirsiniz.

Vista'yı sadece denemek için kuracaksanız Virtual Box sanallaştırma yazılımını deneyebilirsiniz. Ben kurdum, bir sorunla karşılaşmadım
    Onur "AynShtein" Gözüpek
    http://www.multimeyda.com

Benzer Başlıklar

1. Hangi işletim sistemini tavsiye edersiniz ?
    server_error tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 31
    Son Mesaj: 13.04.2012, 01:10
  2. Windows USB İşletim Sistemini durdurma kararı aldı...
    digisimone tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 20.04.2007, 18:43
  3. Hangi işletim sistemini seçmeliyim
    emrah_ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 08.09.2005, 09:57
  4. Linux hangi dosya sistemini kuLLanıyor?
    SLiM_BoY tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 20.02.2004, 01:48

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •