9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan yeni toshiba a200 1vl alıpta bilgisayarının ekranı kayan var mı?

evet aynen başlıktaki gibi alalı daha bi kaç gün oldu ama 3 tür bilgisayarın ekranı kaydı,bilgisyaraı yeniden başlattıığımda sorın geçti yalnız bu benim çok canımı sıktı bi bilgisi olan varsa yardımları için çok senirim

önce ekran kartı sürücüsünü bir güncellemeyi dene sorun çözülebilir olmazsa hemen geri götür hemde ekranı kaymışken götür ki değiştirmen kolay olsun.
    A-DEeP

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: bronyz Mesajı Görüntüle
    evet aynen başlıktaki gibi alalı daha bi kaç gün oldu ama 3 tür bilgisayarın ekranı kaydı,bilgisyaraı yeniden başlattıığımda sorın geçti yalnız bu benim çok canımı sıktı bi bilgisi olan varsa yardımları için çok senirim
    Ekranı kaydı demekle neyi kastediyorsunuz anlayamadım?

ben toshiba a200-1bp modelini kullanıyorum bende hiç tık yok

5. Varsayılan evet benim de ekranım da sorun var

Toshiba A200 1vl bilgisayarı alıp eve getirdiğimde ekranı açılmadı. ben de aldığım bimeks natillius mağazasına geri götürdüm. dediler ki bu modelle avrupa'dan orijinal 1GB remle geliyormuş, 2.GB remi burada takıyorlarmış ve hep yanlış takıyorlarmış. bilgisayarı açıp remi yeniden yerleştirdiler. ekran çalıştı ama aradan üç gün geçti şimdi yine çalışmıyor. yarın götürüp değiştirmelerini isteyeceğim. belli ki bi sorunu var bu modellerin ekranla ilgili...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: galtintas Mesajı Görüntüle
    Toshiba A200 1vl bilgisayarı alıp eve getirdiğimde ekranı açılmadı. ben de aldığım bimeks natillius mağazasına geri götürdüm. dediler ki bu modelle avrupa'dan orijinal 1GB remle geliyormuş, 2.GB remi burada takıyorlarmış ve hep yanlış takıyorlarmış. bilgisayarı açıp remi yeniden yerleştirdiler. ekran çalıştı ama aradan üç gün geçti şimdi yine çalışmıyor. yarın götürüp değiştirmelerini isteyeceğim. belli ki bi sorunu var bu modellerin ekranla ilgili...
    Muhakkak götürün, kutusu tüm aksesuarları, faturası muhakkak yanınızda olsun, aynı size teslim ettikleri gibi götürmeniz oldukça önemli.. Ve sakın vakit kaybetmeyin.

iyi günler..

7. Varsayılan A200 1VL Ekran Sorunu

Arkadaşlar ben de A200 1VL laptop aldım.
    Alalı 5 ay oldu.Fakat bi sorunum var.Artık sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını bilemiyorum yardımcı olursanın sevinirim.
    Sorun şu:
    Bilgisayarda oyun oynarken çok fazla süre oyun oynadığım zaman ( ara vermeden 3,4 saat pes 2008 oyunu. ) ekranda renklerde karışma , renk dağılması gibi sorunlar oluşuyo , fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun çözülüyor.Bu sorunla hemen her oyun oynayışımda karşılaşıyorum.
    Bana yardımcı olursanız sevinirim...
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: emrahcerkes07 Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar ben de A200 1VL laptop aldım.
    Alalı 5 ay oldu.Fakat bi sorunum var.Artık sorunun tam olarak nereden kaynaklandığını bilemiyorum yardımcı olursanın sevinirim.
    Sorun şu:
    Bilgisayarda oyun oynarken çok fazla süre oyun oynadığım zaman ( ara vermeden 3,4 saat pes 2008 oyunu. ) ekranda renklerde karışma , renk dağılması gibi sorunlar oluşuyo , fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda sorun çözülüyor.Bu sorunla hemen her oyun oynayışımda karşılaşıyorum.
    Bana yardımcı olursanız sevinirim...
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Merhaba

Notebooklarda aslında oyun için tasarlanmamış olan cihazlar. O yüzden fazla yorgunluğu kaldıramayabiliyorlar. Sorun ısıdan kaynaklanıyor olabilir. Bana kalırsa hem kendi sağlığın hem de notebook sağlığın için saat başı en az 20 dakka mola vermelisin.

iyi günler..

9. Varsayılan

meraba arkadaşlar toshiba a200 1vl var bende ekran sorunu var
    renkler birbirine giriyo pc acıp kapayınca duzeliyor.yukarda bazı arkadaşlarda da bu sorn olmuş acaba nasıl hallettiler öğrenebilirmiyim

Benzer Başlıklar

1. Toshiba A200-1BP nasıl ?
    turkbey tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 12.02.2008, 17:29
  2. toshiba A200 1HV
    malinorpq tarafından Ürün İnceleme ve Tavsiye forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 06.10.2007, 00:30
  3. toshiba a200-1rc
    gfb_alic tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1