5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Simge Değiştirme (??)

arkadaşlar masaüstündeki bilgisayarım vs.. simgeleri değiştirmemiz için ne yapmamız gerek (program olmadan) program olunca pc açılınca program çalışana kadar eski simgeler qörünüyor (tıpkı bazı temalar gibi windows blinds..vs..Tema içinde yardımcı olursanız sevinirim vista teması istiyorum ama pc açıldıqında proqram çalışana kadar eski temayı qörmek istemiyorum programsız tema kurabilirmiyim ???) herkese şimdiden teşekkür ediyorum
    Bir düşüncem var. Bir tür soyutlama, ancak ben gerçekte yokum.Sadece hayali bir varlıktan ibaretim.Soğuk Bakışlarımı gizlemeyi başarsamda, ve sizinle tokalaşırken siz elinizi sıkan eti hissetsenizde ve hatta yaşam tarzlarımızın birbirine benzer olduğunu zannetsenizde, ben aslında orda değilimdir...

!!! Kurulumdan önce kesinlikle sistem image almanız tavsiye edilir..

http://www.aranansayfalar.com/forum/...l-t2265.0.html

saqol ama ben xp kullanıyorum qaliba bu vista için ???
    Bir düşüncem var. Bir tür soyutlama, ancak ben gerçekte yokum.Sadece hayali bir varlıktan ibaretim.Soğuk Bakışlarımı gizlemeyi başarsamda, ve sizinle tokalaşırken siz elinizi sıkan eti hissetsenizde ve hatta yaşam tarzlarımızın birbirine benzer olduğunu zannetsenizde, ben aslında orda değilimdir...

Alıntı Orijinalini Gönderen: diabLe Mesajı Görüntüle
    saqol ama ben xp kullanıyorum qaliba bu vista için ???
    Hayır tam aksine xp için xp yi vistaya çok yakın hale getiriyor ama sistem image al derim.. Geri dönmek istersen format atman gerekebilir..

saqol arkadaşım teşekkür ettim

Benzer Başlıklar

1. simge değiştirme
    ugurmandas tarafından Windows İpuçları forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 04.05.2006, 21:19
  2. simge
    armx tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 11.03.2006, 16:25
  3. simge
    hacker_382 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2