5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Question parmak izi

teknolojiye mi yazsam yoksa dizüstü bölümüne mi yazsam karar veremedim.asus f3sv240dr modelini sipariş verdim ama kafama bir soru takıldı.bu parmak izi okuyucu özelliğini nasıl aktif hale getiriyoruz mesela program yüklü olarak geliyor mu yoksa ben bir adresten mi indirmeliyim.ayrıca parmakizi okuyucu hakkında genel bir bilgiye ulaşabileceğim bir adres var mı?mesela klasörlere şifre koyabiliyormuyum...?video falan varsa ya da nasıl çalıştığına dair yardım lütfen.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul&Ankara[ODTÜ]

Parmakizi okuyucusu laptopla birlikte gelir. Windows'a entegre bir program ile çalışır. Yani herhangi bir yerden indirmenize gerek yok. Buna ek olarak, bildiğim kadarıyla, parmakizi okuyucusuyla sadece windows'un açılışını şifreleyebiliyorsunuz. yani parmakiziyle klasörlere şifre koymak mümkün değil. Oturumun açılış ekranında ekranın bir köşesinde bu alanda, siz okuyucuya parmağınızı okuttuğunuzda parmakiziniz çıkar. Ve eğer kayıtlı olan veriyle uygunsa oturum açılır. Birden fazla parmak izi kayıt etme şansınız da vardır, bu sayede laptopunuzu sizden başkaları da(izin verdiğiniz kişiler elbette) kullanabilir.. Tabi bu donanıma sahip bir laptop kullanan varsa ondan daha rahat bilgi alabilirsiniz. Kolay gelsin...

amcmın oğlunda hp nin parmak izli bi modeli var
    ama bi türlü çalıştıranadık o ayrı

tako00 Misafir

gelince görürsün bilader rahat ol Allah Allah

5. Varsayılan

dostum bu arada kullanımını anlatayım ilk bakışta biraz zor oluyor...
    Parmağını okuyucunun üstü tarafından başlayıp, altına kadar kaydırıyorsun... yani üzerine basıp çekmiosun...
    Bilgisayarı bir amaç değil, araç olarak görün.İnsanlığınızı unutmayın...(Pcnet Ocak)

Benzer Başlıklar

1. Parmak İzi Teknolojisi
    tcpip tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 06.05.2008, 20:24
  2. On Parmak Programı
    MitsuRugi tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 13
    Son Mesaj: 30.09.2007, 19:26
  3. 10 parmak
    betuj tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1