Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar

slm benım sıemens nıxdorf marka eskı pc var cd surucusu yok ve format atmam lazım dısket surucusu var sadece win98 nasıl kurabılırım dısket surucuden sadece baslangıc disketım var ne gerek baska yardım eden olursa cok sevınırım

bilgisayarın sabitdiskinde window98 dosyaları varsa kurulum yapabilirsin.

ben baslangıc dısketıyle biçimlendırmıstım format atmam lazım acıl benım win98 dısketten nasıl atabılırım bılmıyorum hdd donusturucu ıle masa ustune bagayıp hardıskı oyle format atabılırım sanırım

HaKy Misafir

burdan da anladığım kadarıyla windows 98 başlangıç disketi olmadan kurulum yapamıosunuz yani milleti yok şuna bas yok şundan çık şuna gir die oyalamayın boşuna 20 tane boot cd yaptım bi işe yaramadı illa A sürücüsüne disket yerleştir dio fasrklı farklı pc lerdede denedik olmuyo işte !

olmuyorsa o sizin şahsi beceriksizliğinizdir, zamanında yüzlerce kez cd den kurulum yaptım, hiç bir zaman diskete ihtiyaç duymadım.

xp kurulumu gibi, 98 ide cd den başlatıp ekrandaki yönergeleri takip ederek kurulum yapabilirsiniz.

HaKy Misafir

Alıntı Orijinalini Gönderen: victories Mesajı Görüntüle
    olmuyorsa o sizin şahsi beceriksizliğinizdir, zamanında yüzlerce kez cd den kurulum yaptım, hiç bir zaman diskete ihtiyaç duymadım.

xp kurulumu gibi, 98 ide cd den başlatıp ekrandaki yönergeleri takip ederek kurulum yapabilirsiniz.
    işte buda senin sorunun 20 cd yi batırdım sizin yüzüz den

Alıntı Orijinalini Gönderen: HaKy Mesajı Görüntüle
    işte buda senin sorunun 20 cd yi batırdım sizin yüzüz den
    HaKy kardeşim windows 98 Second Edition cd si bul, onunla sorunsuzca kurulum yapabileceksin.

yıllardır kurmadım ama xp çıkana kadar belki bin farklı pc ye kurmuşumdur.

Herhangi bir diskete ihtiyaç duymadan sadece 98 SE cdsi ile sistemi boot edip, format atıp, kurulum yapabilirsiniz.

HaKy Misafir

evt bi,ri daa önerdi sırf onun için scand edition buldum boot yaptım herşey güzel şöle oluyo cd başlatıyorum iki secenek gelio boot from bilmem ne işte resimleri var ondan başlatıyorum direk açılıyo bide restleyip tekrar cd den başlayıp ikinci cd rom onu seçiorum bi sürü şey tarıo kur tarıo en sonunda A:/ böle disket sitio üstündede kur dosyaları bulunamadı gibi saçma bişe sölüo:S

hah işte bak o A:\ diye ekrana getirdiğinde D: (yada cd sürücünün harfi neyse onu yazarak) cd sürücüye geç, ardından "setupcor" yaz enterla. grafiksel kurulum başlayacaktır. yukardaki mesajları dikkatle okursan bunu yazdık

sonrasında ileri ileri tıklayarak kurarsın sanırım...

Alıntı Orijinalini Gönderen: HaKy Mesajı Görüntüle
    evt bi,ri daa önerdi sırf onun için scand edition buldum boot yaptım herşey güzel şöle oluyo cd başlatıyorum iki secenek gelio boot from bilmem ne işte resimleri var ondan başlatıyorum direk açılıyo bide restleyip tekrar cd den başlayıp ikinci cd rom onu seçiorum bi sürü şey tarıo kur tarıo en sonunda A:/ böle disket sitio üstündede kur dosyaları bulunamadı gibi saçma bişe sölüo:S
    Bunun cevabı aşağıda. Lütfen yaptığınız işlemlere dikkat ediniz.
    Alıntı Orijinalini Gönderen: piRe_ Mesajı Görüntüle
    ...Onarma işlemi için sizden floppy ile geri alma disketi oluşturmak isteyip istemediğinizi sorduğunda geri al geç seçeceksinizki disketle işiniz olmasın. Daha sonra onarmaya başlayacak. Onarım tamamlandığında o bölümün başında verify yazması lazım. En son olarak yüzey taraması yaptırıp yaptımayacağınızı soracak. Ona da evet diyeceksiniz. Asıl olay burada başlıyor. Tarama sonunda bozuk alanları bloklayacak ki siz Windows yüklerken yada daha sonraki işlemlerinizde o bölüme dosya yazmasın. Yani bozuk alanları kullanıma kapatacak...

Benzer Başlıklar

1. Windows XP yi windows 2000 gibi gösterecek arayüz
    fizilal tarafından Windows'u Kişiselleştirme forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 23.06.2008, 14:26
  2. windows 2000 için msn massenger ve windows media player
    hasan1987 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 16.04.2007, 18:32
  3. Windows Update'te Windows XP RTM desteği sona eriyor.
    punker tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 17.12.2004, 15:25

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •