Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Far Cry 2 Efsane devam ediyor

FarCry 2

Cennetin bir köşesinde kız arkadaşımızla beraber yat gezisi yaparken başladı efsane..
    Evet FarCry Almanya'daki pek bilinmeyen bir oyun stüdyosundan fırlamıştı ve internette türkler tarafından yapıldığı,türklerin de katkısı olduğu söylentileriyle crytek firmasını tanıdık.Crytek yememiş içmemiş o güne kadar yapılmış en iyi Fps sınıfı oyunu piyasaya sundu.Cennetten kopmuş bir parça gibi gözüken karayip adalarının ileride bize ne süprizler sunacağını tahmin edemezdik.İşte böyle bir oyunun devamı karşımızda FarCry 2

Crytek, FarCry2'de bayrağı Ubisoft'a devretmiş durumda.Grafikler ve atmosfer bize hem Farcry'dan hemde Crysis'ten tanıdık gelsede, Crysis'dekinin tersine bu sefer düşmanlarımız bizi alt edebilecek kadar zekiler.Oyunda kullanılan sistem sayesinde aynı TestdriveUnlimited'de olduğu gibi kocaman haritada ara yüklemeler olmadan kesintisiz ve sınırsız bir şekilde Haraket edeceğiz.Gerçek zamanlı hava şartları ayrıca zaman ve mekan seçeneğimiz oyun stratejimizi oluşturacak görünmezlik kalkanı yerine geceyi beklemek zorunda kalabiliriz...

FarCry 2 Mart ayının sonuna doğru PC kullanıcıları için satışa çıkacak.Ps3 ve Xbox360 Kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekiyor..

Minimum Sistem
    CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz
    Graphics: Nvidia 6600 or ATI X1600 - Shader Model 2.0
    RAM: 1GB
    Hard Drive Space: 6-8GB
    Optical Drive: DVD Drive

Tavsiye Edilen
    CPU: Dual-Core CPU (Athlon X2 / Pentium D / Core 2 Duo)
    Graphics: Nvidia 7800GT or ATI X1800XL Pro (SM 3.0)
    RAM: 2GB+
    Hard Drive Space: 6-8GB
    Optical Drive: DVD Drive

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Balıkesir/Bandırma

En sonunda beklenen gün geldi... Süper Oyun...
    Fatih_kul

stalkercel Misafir

FarCry2 video ları izledim adamlara helal olsun gerçeğe yakın oyun yapmışlar Grafikler çok iyi ama ben yıllardır doom4 bekliyorum ID Software haber gelse çok mutlu olucam

Ubisoft _1_ numara grafik performasn bakimdan diger rakiplerine gore cok cok alcak gonullu...boyle oyunlari microsoft yada vs.. oyun ureticeleri yapsa 8800 Gt asagisi kurtarmaz bizleri...adamlar sanat icin yapiyo sanki bu isi para onlar icin 2. sirada geliyo herhalde yada sadece bana oyle geliyo... 3 gunde Assassin Creed i bitirdim helal olsun adamlara....

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: AntivistA Mesajı Görüntüle
    Ubisoft _1_ numara grafik performasn bakimdan diger rakiplerine gore cok cok alcak gonullu...boyle oyunlari microsoft yada vs.. oyun ureticeleri yapsa 8800 Gt asagisi kurtarmaz bizleri...adamlar sanat icin yapiyo sanki bu isi para onlar icin 2. sirada geliyo herhalde yada sadece bana oyle geliyo... 3 gunde Assassin Creed i bitirdim helal olsun adamlara....
    Assassin Creed resmi olarak çıktı mı?
    erdalesen

evet cikti loss dedigi gibi ayin 8'inde de cikmisti..bide ben yurt disindayim o yuzden bu kadar hizliyim :P

7. Varsayılan

ee biz ne yapcaz bizim ne gunahımız warr bu gidişle 1 aya anca gelir buraya

Arkadaşlar,FarCry2 Serial Code ve Unlock Code lazım.

http://rapidshare.de/files/40738214/ads_z.jpg.html

Arkadaşlar,FarCry2 yi yüklerken önce SERIAl istiyor.SERİAL ı buldum.Daha sonraki aşamada Linkteki resimde de görüldüğü gibi Unlock Code isteniyor.Bunu nerden bulabilirim?.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Katılım Tarihi
    2007

forumda serial & crack gibi paylaşımlar yasak

Benzer Başlıklar

1. Yahoo! ayıbına devam ediyor!
    Oxycodone tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 22.07.2007, 15:48
  2. Microsoft Mac OS X'i Kopyalamaya Devam Ediyor
    zuzo tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 12.02.2005, 16:41