Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
70 sonuçtan 11 - 20 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

ellerinize sağlık

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Olmaktan korktuğum yerdeyim

Alıntı Orijinalini Gönderen: m3L1k3 Mesajı Görüntüle
    Teşekkürler Arkadaşlar, sizler içinde dileğim aynı. Setup oluşturmak için ben genelde VB.NET i kullanıyorum. Ayrıca Pessimist03 verdigin ipucu icin tşkler
    Önemli değil. Amacımız bilgi paylaşımı. Tekrar elinize sağlık.

Çok sıradan beğenmedim.

http://www.gezginler.net/modules/myd...zlugu&lid=1703

forumda daha önce vermiştik bilişim sözlüğü ihtiyacı olanlar için. programlama bölümünde kod görmeyi ve soru görmeyi severim. Yazılımla programlama bölümünün bir farkı olsun.
    En son MR_C tarafından düzenlenmiştir: 03.05.2008 11:05

Amaç burda program dagıtmak olsaydı dediginiz tamam ama ilk postumu algılayarak okursanız neden bunu burda paylastıgımı anlarsınız.
    Kaybettim Bugün Kendimi.. HÜKÜMSÜZDÜR!!!

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir

elinize sağlık.
    gösterilmiş her emeğin karşılığı en azından bir "tebrikler" olmalıdır. her emek bunu hak eder.

ancak, şöyle bir öneri de benden.
    kullanıcılara görmek istedikleri ve bulamadıkları terimleri açıklamalarıyla beraber size göndermelerini isteyen bir önerge eklerseniz, sözlüğünüzün zamanla daha da gelişmesini otomatik olarak sağlayabilirsiniz.
    Kolay gelsin.

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Olmaktan korktuğum yerdeyim

Alıntı Orijinalini Gönderen: MR_C Mesajı Görüntüle
    Çok sıradan beğenmedim.

forumda daha önce vermiştik bilişim sözlüğü ihtiyacı olanlar için. programlama bölümünde kod görmeyi ve soru görmeyi severim. Yazılımla programlama bölümünün bir farkı olsun.
    Zaten çok güzel bir program istiyorsanız Babylon kullanın. Ama arkadaş bu program için uğraşmış. Beğenmemiş olabilirsiniz. Ama yine de bir tebrik etmek gerekir diye düşünüyorum.

İlk postumda üstüne basa basa KÖTÜ eleştiri bende istedim ama beğenmedim kötü olmus tarzında diildi eksiklerimi sölemeniz yönündeydi. Katilkurbaa çok haklısın aslında onu bende düsündüm ama burda post kalabalıgına neden olurmu diye düsündüm.Ama 2.version u yazmaya basladım buyuzden eleştirleri bekledim hatalarımı eksiklerimi görerek ona göre projeye yön vericegim.

Ozaman Veri Tabanımı büyütmem icin 2. version da sizlerinde katkısı az cok olması amacıyla sözcük paylasımınızı bekliyorum. Açıklamasıyla birlikte olmasına gerek yok.

İlgilenen yorumyazan herkese tskler.
    Kaybettim Bugün Kendimi.. HÜKÜMSÜZDÜR!!!

Evet kötü eleştiriyi siz istediniz bende söyledim:

Detay isterseniz yazayım.

1. Setup ı olan bir yazılımın veri tabanını ilgili yere neden ben taşıyorum
    2. Her yerde bulunabilen sıradan bir veri tabanı kodlaması dışında birşey göremedim.
    3. profesyonel bir ara yüz göremedim.
    4. sözlükteki terim sayısı yetersiz.

İncelemeden genel alışkanlı olarak herşeye teşekkür ederim eline sağlık yazamam. Bu programcının motivasyonunu artırır gibi görünsede eksiklerini göremez.

Bu bölümde biraz gezinseniz laf olsun diye beğenmedim diyecek biri olmadığımı görürdünüz.

Beğendim diyen arkadaşlar neye istinaden hangi programlama kriterlerine göre beğenmiş bilmiyorum ama daha fazlasını yazardımda yarısından çoğunu anlamayacaklarını düşündüğümden detaylara girmiyorum.

İlk postumda üstüne basa basa KÖTÜ eleştiri bende istedim ama beğenmedim kötü olmus tarzında diildi eksiklerimi sölemeniz yönündeydi. Katilkurbaa çok haklısın aslında onu bende düsündüm ama burda post kalabalıgına neden olurmu diye düsündüm.Ama 2.version u yazmaya basladım buyuzden eleştirleri bekledim hatalarımı eksiklerimi görerek ona göre projeye yön vericegim.

Ozaman Veri Tabanımı büyütmem icin 2. version da sizlerinde katkısı az cok olması amacıyla sözcük paylasımınızı bekliyorum. Açıklamasıyla birlikte olmasına gerek yok.

İlgilenen yorumyazan herkese tskler.

Gördüğünüz üzere aslında işinize yarayacak yorumları ben yapmışım.

Amaç burda program dagıtmak olsaydı dediginiz tamam ama ilk postumu algılayarak okursanız neden bunu burda paylastıgımı anlarsınız.
    Alıntı Orijinalini Gönderen: PESSIMIST03 Mesajı Görüntüle
    Zaten çok güzel bir program istiyorsanız Babylon kullanın. Ama arkadaş bu program için uğraşmış. Beğenmemiş olabilirsiniz. Ama yine de bir tebrik etmek gerekir diye düşünüyorum.

pessimist03 yanlış düşünüdüğün fikrindeyim. Aradaşın burada düşüncesi, programının eksiklerini söylemeniz ve beklentilerinizle gelişimine katkıda bulunmanız. Ama gördüğüm kadarıyla benim dışımda kimse eline sağlık demekten başka birşey yapamamış.

Hala algılayamadığım düşüncesinde olan arkadaş varmı?

Not: Programlamayla alakasız arkadaşların sadece eline sağlık demek için bu konuları kullanması bana biraz ilginç geliyor.

Benzer Başlıklar

1. Kendi yapımım. İMG link oluşturucu
    spider58 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 08.09.2007, 17:06
  2. kendi kedine kapanıyor bilgisayar
    emrejoy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.03.2007, 00:39
  3. bilgisayar kendi kendine kapanıyor.
    altugkayan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4