8 sonuçtan 1 - 8 arası sonuçlar

Varsayılan dolu klasörler boş görünüyor

ağ ortamında ana makineyle birlikte 21 makine var. virüsleri kontorl etmek çok kolay olmuyor. Ve en son problem dolu olan klasörler açıldığında içi boş görünüyor ama klaösr özelliklerinde kapasiteyi veriyor. Reg uzantılı dosya denedim, regedit kontrolü yaptım ama çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum
    04

birde güvenli kipden girerek F8
    bakın

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

yada gizli dosyaları göster seçeneğini seçin

güvenli kipte de olmadı klasör seçenekelrni de denedim. kopyalama yaptığımda klasördeki dosyalar exe uzantılı olmadığı halde exe dosyası yaptı ve çalıştırmıyor.
    04

klasörler exe uzantılı olduysa buna virüs sebep oluyordur.güvenli modda virüs ve spy taraması yapmayı deneyin...

6. Varsayılan

arkadaşım araçlar oraadan klasör secenekleri gizli dosyaları göster yap gelir...
    temenni kalmasını istersen klasörün üzerine gel sağ tıklayıp özellikler de gizli işareti kaldır tammam de
    [YOUTUBE]Hiç Bilen ile Bilmeyen Bir olur mu ???[/YOUTUBE]

merhaba arkadaşlar pc m de bir virüs türedi yada bir yazılım ama çaresini bulamadım acil destek lazım . Şöyle anlatayım diyelim ki D: yi açıyorum ancak içerisindeki bütün dosyalar 8 kb 11 kb vs görünüyor üzeine çif tıklayınca başka bir klasörde açarak gösteriyor ve dosyanın alt içeriği xnod32 bu konuda bilgisi olan var mı

Arkadaşım, güvenlik bölümünde yeni bir konu aç. O konuda ben size yardımcı olurum.
    Buradaki yazılımı da masaüstünden yönetici olarak çalıştır. Size vereceği 2 logu da bana ulaştır. İnceler gerekeni yaparız.

Benzer Başlıklar

1. Dolu CD'yi boşaltmak
    corsair24 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 21.03.2018, 01:18
  2. dolu dvd'yi boş görüyorum
    inansencan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 10.12.2008, 23:05
  3. Harddisk dolu
    metin_4545 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 23.11.2006, 23:39
  4. İçi dolu dvd yi boş olarak gösteriyor??
    mortal_desperado tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.10.2006, 01:08
  5. F diskim dolu gibi görünüyor
    Ahmetfaruk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 16.09.2006, 18:53

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz