3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Domain host problemi

Arkadaşlar Sorum Şu Ben Sadece Domain ve Hostumu Alsam Başka Hiçbir Şeye Gerek Kalmadan Direk Ftp me Dosyaları Yükleyip Siteyi Açabilirmiyim.

Birde Ben Bu İşlerde Yeniyim Php Alsam "Microsoft Office Publisher 2003" Yaptıgım Siteyi Ekleyebilirmiyim Yoksa Asp mi Alsam Eklerim.

Şimdiden Herkese Teşekürler Arkadaşlar Detaylı bir Anlatım Olursa İyi Olur.

Katılım Tarihi
    2007

Domain ve hostunu aldıktan sonra başka neye ihtiyacın olurki host aldığın zaman zaten firma sana ftp şifreni kullanıcı adını vercek onunla bağlanırsın

Yaptığın site asp ise tabiki windows hosting alman gerek.

Sana tavsiyem www.vit.com.tr takıldığın yerde ticket eklersin.Gece 01:00'de bile yanıtlarlar.

Ben daha ayrıntılı anlatayım.

Şimdi host ve domai aldıktan sonra kuracağınız sistem veya kodlamanın dili önemlidir.Hostu bu açıdan linux veya windows seçersiniz.Sizin kullanmak istediğiniz program hangisi bilmiyorum ama mesala eğer linux hosting alırsanız html , php kodlamarını çalıştırabilirsiniz.Ancak kullandığınız program kodlamayı aspolarak yapıyor ise windows hosting almalısınız. Anladığım kadarı ile bir düze site kurmak istiyorsunuz bildiğim kadarı ile de html bir tasarım yapacaktır kullandığınız program bu yüzden linux veya windows hiç farketmez alacağınız host. Ayrıca direk ftp den windows ise www klasorune linux ise pupish_html klasorune dosyalarınızı atarak yayınlayabilirsiniz. Unutmayın siteniz açıldığında gorukecek ilk sayfa index.html olacak yani bu asp veya php de olabilir ama adı index olacak.Bunlarıda söylemek istedim karsılasırsanız yardımcı olur.
    www.radyokantin.net kulağınız bizde olsun
    www.marmaradizayn.net radyokantin sponsoru ve hosting , domain dünyasında tek

Benzer Başlıklar

1. domain+host
    karazindan tarafından Web Geliştirme forumunda
    Yanıt: 26
    Son Mesaj: 16.07.2008, 22:39
  2. host ve domain
    ferit_angel tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 30.03.2007, 20:12
  3. host , domain
    mmk428 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 2