9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar

Varsayılan acil yardım web cam sorunu

mrb arkadaşlar bana bu konuda bi yardımcı olabilirseniz sevinirim... benim asus marka f3s notbook um var dahili webcamli.. ve bu aralar farkettimki msn de görüntülü konusmayı başlatıyorum karşımdaki kabul edince msn donuyor ve görev yöneticisnden kapatmak zorunda kalıyorum acil yardım lütfen..
    format attım olmadı...
    msnyi kaldırıp tekrar yükledim olmadı
    başka çözüm yolları önerirseniz sevinirim saygılar

Katılım Tarihi
    2007

Wireless Webcam birde Chipseti güncelle. Modeli f3se ise.Değilse burdan bak.Ayrıca sohbeti kablolu olarak dene eminim donma olmayacak.

Alıntı Orijinalini Gönderen: clickonline Mesajı Görüntüle
    Wireless Webcam birde Chipseti güncelle. Modeli f3se ise.Değilse burdan bak.Ayrıca sohbeti kablolu olarak dene eminim donma olmayacak.
    cok saol ama ben fazla anlamıyorum bu işlerden tedaylı bilgi verebilirmisin allah aşkına bugun 230 gb bilgiyi sinirime format attım sinirimden intihar etme noktasına geldim pc yi hırpalıorum kırdım kıracam sinirimden lütfen

Katılım Tarihi
    2007

Bana tam modeli verirsen yardımcı olucam sırf f3s diye model yok.Ayrıca yazık olmuş 230GB'a her sorun formatla çözülmez.Kablolu girmeyi denedinmi?

Bana tam modeli verirsen yardımcı olucam sırf f3s diye model yok.Ayrıca yazık olmuş 230GB'a her sorun formatla çözülmez.Kablolu girmeyi denedinmi?
    f3sv-ap172c modeli böyle yazıyo altında kabloluda denedim yine aynı oluyo..
    bir anlık sinirime bütün herşeyim mahvoldu 3 gündür sinir krizi geçirdim vallahi intihar edicem sırf bu yüzden ya su 3 gündür hayatım mahvoldu :'(

Katılım Tarihi
    2007

Sana driver vericem fakat senin laptop'un driver sayfasında wireless için bir çok driver var seninki hangisi bilemediğim için burdan bak derim sende bilmiyorsan Everest programı ile bak.

Everestte Wireless için sol menüden Ağ > PCI /Pnp'den bakıcaksın.
    Ayrıca Webcam'in Pid koduna göre download edileceği yazıyor bazı açıklama linkleri koymuş yani senin anlayacağın senin laptop baya ince bir driver tanıtması var..

Pid kodunu öğrenmen için Aygıt Yöneticisi > Öğrenmek isdiğin donanımın adına çift tıkla gelen pencerede ayrıntılar sekmesine tıkla orda yazıyor download ederken siteden karşılaştır.

Yani sitede HW_ID_1 = USB\VID_05E1&PID_0501 yazıyor burdaki bilgi ile karşılaştır.

Yani senin webcamin donması normal.
    En son clickonline tarafından düzenlenmiştir: 02.09.2008 19:46

Unhappy

Sana driver vericem fakat senin laptop'un driver sayfasında wireless için bir çok driver var seninki hangisi bilemediğim için burdan bak derim sende bilmiyorsan Everest programı ile bak.

Everestte Wireless için sol menüden Ağ > PCI /Pnp'den bakıcaksın.
    Ayrıca Webcam'in Pid koduna göre download edileceği yazıyor bazı açıklama linkleri koymuş yani senin anlayacağın senin laptop baya ince bir driver tanıtması var..

Pid kodunu öğrenmen için Aygıt Yöneticisi > Öğrenmek isdiğin donanımın adına çift tıkla gelen pencerede ayrıntılar sekmesine tıkla orda yazıyor download ederken siteden karşılaştır.

Yani sitede HW_ID_1 = USB\VID_05E1&PID_0501 yazıyor burdaki bilgi ile karşılaştır.

Yani senin webcamin donması normal.
    donması nası normal onu anlayamadım

Katılım Tarihi
    2007

Yani pid'ine göre indirmediğin için.

Yani pid'ine göre indirmediğin için.
    ya şimdi everesti indirdim ordan baktım senin dediklerini yaptım ama herşeyi karıştırdım yaw hiç bişey anlayamadım

Benzer Başlıklar

1. Acil Yardım ses sorunu
    tamcrazy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 16.08.2008, 11:27
  2. 4+1 sorunu acil yardım...
    3mr3 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 16
    Son Mesaj: 08.05.2008, 16:45
  3. RAM sorunu ? Acil Yardım..
    merakli1984 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8