Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
35 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Varsayılan Özel mesaj ile yardım talebi

Arkadaşlar merhaba,

Son zamanlarda moderatörlerden/editörlerden gene özel mesaj ile yardımlar talep edilmeye başlandı. Bunu daha öncede dile getirmiştik fakat aynı durumlar gene vasıl oldu.

Lütfen özel mesaj ile moderatörlerden/editörlerden yardım talep etmeyiniz.Bu durum forum kurallarında ( Forum Kuralları : 16 ) da açık şekilde belirtilmiştir.Bundan sonra ki özel teknik destekli mesajlarınız dikkate alınmayıp,kullanıcılara uyarı verilecektir.
    From " bugman "
    Kolay Gelsin...

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

evet dark sektör e katılıyorum özelmesajla yardım isteyenlerrin hepsine ceza verilsin kimden isteniyorsa ben dahil bundan sonra madem siz böyle bi uygulama yapacaksanız bunun herkese geçerli olması lazım yoksa forum amacını aşar

ben genelde bu tür istekleri ilk aşama olarak yanıtlıyorum ve sonuna ek olarak forumdan yardım alması gerektiğini belirtiyorum.Aslında biraz düşünseler foruma sorduklarında ben zaten yanıtlıyacağım ve bunun yanında diğer kişilerde yardım edecek ve sorun daha çabuk çözülecek...

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Olmaktan korktuğum yerdeyim

Alıntı Orijinalini Gönderen: frkncyr Mesajı Görüntüle
    ben genelde bu tür istekleri ilk aşama olarak yanıtlıyorum ve sonuna ek olarak forumdan yardım alması gerektiğini belirtiyorum.Aslında biraz düşünseler foruma sorduklarında ben zaten yanıtlıyacağım ve bunun yanında diğer kişilerde yardım edecek ve sorun daha çabuk çözülecek...
    Bende aynı şekilde cevap veriyorum. Sonra foruma konu açmasını öneriyorum doğru olan da bu.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

evet özelden yardım taleb edildiğinde sadece eden faydalana biliyor ve cevap yetersi zkalabiliyor bazen ancak foruma açsalar hem dahaçok kişicevap verecek sorunun çözülme ihtimali artacak hemde aynı sorunu yaşayan biriçok insan bundan istifade edecek

ilgili yere konu açın yardımcı olalım arkadaslar

Katılım Tarihi
    2008
    Yer
    Olmaktan korktuğum yerdeyim

Alıntı Orijinalini Gönderen: nexern Mesajı Görüntüle
    ilgili yere konu açın yardımcı olalım arkadaslar
    Tabi arama yaptıktan sonra..

Katılım Tarihi
    2007

Ben TeamViewer ile yardımcı olmuşluğum çok ama lütfen talep etmeyiniz artık yapmıyorum.

cevapladığım bir konu hakkında soru gelebiliyor ama hiç özel mesaj atıp yardım isteyen olmadı. biraz daha çalışmam gerek sanırım.

iyide şimdi özel mesajla yardım isteyenler forumu okumamak için o yolu seçiyor.. peki o kişiler bu yazıyı okuyacak mı?
    En son canosayan tarafından düzenlenmiştir: 01.10.2008 16:51 Sebep: mükemmel değilim.

Arkadaşlar bizim sıkıntımız şu ;

Bizlere günde 15-20 tane uyarı raporu geliyor. Bunlara bayağı bir zaman harcıyoruz.Raporlardan hariç, forumda o kadar çok kural dışı başlık var ki bir de bunlarla uğraşıyoruz.Bu saydıklarımdan hariç bir de özel mesaj ile teknik yardım talebi gelince durumu artık siz düşünün.

Umarım bizi anlayışla karşılarsınız.
    From " bugman "
    Kolay Gelsin...

Benzer Başlıklar

1. özel mesaj kutumu nasıl aççam?
    ONUR92 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.08.2006, 10:47
  2. PcNet te Özel Mesaj
    MiLeSSouND tarafından PCnet forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 06.02.2005, 22:53