3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Asus M530w Smartphone adres defteri

Merhabalar,
    Asus M530w smarphone adres defterinden outlook kişileri silindi başka yerde entegrasyonu olmadığından silinen verileri geri getirmenin bir yolu varmıdır.

Teşekkürler

Katılım Tarihi
    2007

Bu cihazı hiç bilmiyorum fakat flash kart'ı filan varsa oraya kayıt ediyorsa kurtarılır yada bu tr cihazlardan kurtarma yapan programlar mevcud yada bu cihaz pcye takılırmı takılıyora bilgisayardan cihazın hafızasına erişim varmı?

3. Varsayılan Asus M530w Smartphone adres defteri

Cihaz bilgileri kendi belleğine kaydediyor, notebook ile entegrasyonu data kablosu ile yaptığınızda active syncorization adında bir program devreye giriyor.Bu entegrasyon da en son güncellenenden diğerine otomatik olarak işlem yaptığından ben bütün üniteleri ( adres defteri, e-postalar, takvim, görevler vs. ) pasif hale getirmiştim. İnternete bağlanmak için data kablosunu notebooka takınca adres defterindeki outlook kişilerine ait veriler sıfırlanmış sim kart a ait numaralar duruyor.Outlook kişilerine ait yazılı telefon numaraları silinmiş.Sorunum bu...
    Data kablosu ile cihazın hafızasına erişim olması konusunda teknik olarak bilgim yok.

İlginize teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

1. Adres Defteri Programı ???...
    ZxxxE tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 19.06.2010, 15:34
  2. outlook adres defteri
    ZACMAN tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.02.2006, 00:10
  3. php adres defteri var mı?
    Intelligent tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda