3 sonuçtan 1 - 3 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Grafik Tasarım Kursu İzmir

İlan günceldir. Yeni içerikler eklenmiş ve programların yeni sürümleri ile zenginleştirilmiştir.

İzmir'de Grafik Tasarım üzerine bir çok kurs var. Ancak bu kurslarda öğretilenlerin yada öğretilmeyen bir çok konunun da dahil olduğu bir kurs vermekteyim. Kurs özel ders niteliğindedir. Kurs içeriğinde sadece Programların araçları değil, tasarımla ilgili birçok tekniği de düzenli anlatımlarla ve geniş bir arşiv desteği ile öğrencilerime vermekteyim.

Ders verdiğim konular:
    • Adobe Photoshop CS3 (Diğer versiyonları ile geçiş entegrasyonu. Fotoğrafçılıkta kullanılan Photoshop teknikleri ve araçlar.)
    • Adobe Illustrator CS3 (Diğer versiyonları ile geçiş entegrasyonu)
    • Adobe Flash CS3 (Diğer versiyonları ile geçiş entegrasyonu, ActionScript 2.0 ve ActionScript 3.0 diline giriş ve geliştirme araçları, Flash&Database bağlantı teknikleri ve XML - Flash etkileşimi.)
    • Adobe Indesign CS3 (Baskıya yönelik tasarım teknikleri, bilinmesi gereken genel baskı özellikleri, püf noktaları)
    • Adobe Dreamweaver CS3 (Basit ve geliştirilebilir web uygulamaları, Adobe Programları ile uyumu (Photoshop Silces Teknikleri) .php ve .asp giriş ve bu programlama dilleri ile çalışma mantıkları)
    • Tasarıma yönelik mantık, renkuyum, renkayrım, kurumsal kimlik, logo, ambalaj vb. çalışmaların teknik kuralları.
    • CorelDRAW (Tüm versiyonları)
    • Matbaa Teknikleri
    • Her öğrenciye özel 10DVD'lik ClipArt & Lisanslı Görsel Arşivi
    • Tüm derslerin tarafımdan anlatılmış ve düzenlenmiş notları. (Bu notlar hem dijital ortamda hemde baskı olarak verilmektedir.)
    • Gerekli araç ve plug-in uygulamaları. (Full version verilecektir.)
    • Web üzerindeki kaynak siteleri kullanma ve Web'den materyal arama, kullanma, değiştirme kuralları. Bu kuralların ihlali halinde yapılması gerekenler.
    Bu derslerin tümünü yada seçeceğiniz bir kısmını alabilmeniz mümkün. Konu ile ilgilenen kişilerin bana ulaşabilmeleri için aşağıdaki iletişim adreslerine ulaşmaları yeterli olacaktır.

Grafik Tasarım Kursu - İletişim Bilgileri

E-Posta : grafikkursu@gmail.com
    Telefon : 0506 438 9206
    En son GrafikKursu tarafından düzenlenmiştir: 10.02.2013 02:44 Sebep: Güncelleme

Valla arkadaşım senin bunu bir çok yere belirtmen lazım ankara ve izmirde acayıp talep var ama bır kurulus sube bulmak cok zor bende bılısım egıtım merkezınde ıstanbulda egııtm alıyorum ama herkez ıstanbulda oturmuyor.buraya egıtım ıcınde gelemıyorlar.

3. Varsayılan

Online olarak eğitim veren ücretli siteler sitelerden ve/veya ücretsiz youtube kanallarından da kendinizi geliştirebilirsiniz. Biz https://www.sinerjimarket.com olarak kendimizi daha ileri taşımak adına hem geleneksel sınıf ortamında, hemde online kurslar noktasında daima çalışmalarımızı sürdürür ve kendimizi ileri taşıma mücadelesi veririz.
    Bugün her ne kadar eğitim verecek seviyede de olsak da, her zaman yenilikleri araştırıyor ve uygulamaya gayret gösteriyoruz.
    Ancak sizlere tavsiyem konu ile alakalı bir iş yerinde çalışarak eğitiminize devam etmenizdir. Çünkü ihtiyaç olan bilgi ile beraber, öğrenilen bilgi daha kalıcı olmaktadır. Örneğin https://www.sinerjimarket.com/orumcek-stand linkteki gibi bir örümcek stand tasarımı yapabilmek, iş ve eğitim ile pekiştiğinde daha kalıcı olmaktadır.
    Herkese iyi forumlar dileriz.
    Sinerji Market.

Benzer Başlıklar

1. BEDAVA WEB&GRAFiK KURSU Tüm Türkiye'de.!!!
    behram tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 28.07.2019, 18:41
  2. Web tasarım kursu (Edutime)
    kartaldi tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 23
    Son Mesaj: 28.07.2019, 18:30
  3. Hangi Web Tasarım Kursu ??
    Malibuu tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 35
    Son Mesaj: 11.10.2014, 14:23
  4. İzmir Çiğli'deyim. 2 gün özel DW Dinamik kursu almak istiyorum.
    yusufdemirkoparan tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 11.02.2008, 15:12

Gönderim İzinleri

• Yeni başlık açamazsınız
  • Yanıt yazamazsınız
  • Eklenti gönderemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •