Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Her sağtuş yenile yaptığımızda bir çok donanımımıza ping göndermiş oluruz ve bir sonraki yapacağımız işleme donanımımız hazırlanmış olur. Microsof'tun tavsiyesi bilgisayarımız açıldığında hemen işlem yapmadan önce masaüstümüzü yenilememiz gerektiği konusundadır böylelikle askıda kalmış veya hala açılır durumda program olup olmadığı mouse promptumuzda kum saati olarak belirir. eğer belirmezse işlem yapabiliriz. Eğer işe yaramayan bişey olsaydı windowsun tüm sürümlerinde olmazdı

masaüstüne yenileme yapmak gizlilik izlerini siler ve daha hızlı yapar die biliyorum bunun için hadi tarkandan öp öpöp,
    http://www.timsah.com/Tarkan-Op-2010...ip/NrVr0AvBVbJ

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    İnteraktifortam.Net

Ne alaka Tarkan?

4. Varsayılan

yenile yaparak pc hızlanmaz sadece rahatlar...
    PcFoRuMCu.CoM
    Oyun, Film, Program Download, Bilgisayar ile ilgili Her şey Bu sitede

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    TÜRKİYE_İstanbul

yenile yaparak pcnin o anki yaptığı işleme odaklanmasını ve ekranda olan siyah takıntıların giderilmesi sağlanır hızlandırma diye bir şey yoktur aslında yenile pc için bir uyarıdır donmasını engeller vb

Sınavda Çıkmıştı "Görüntü bozukluklarını gidermek için" yerine "Bilgisayarı hızlandırmak için" şıkkını işaretlemiştim, Aklımdan çıkmaz hala iyi koymuş demek ki
    Büyük Adam olcam ben. ^^

hamzaaltuntas.org

Windows 8de yenileme olmayacakmış :P Ne işe yarıyor halen çözmüş değilim ve kullanmıyorum...

8. Varsayılan

selam arkadaşlar ben masaüstünde yenile yapınca simgeleri kaybolup gelmesi neredeyse bi saniye sürüyor ve ben yenile yaparken hiç bi proğram çalışır vaziyette değil. bunun sebebi ne olabilir biliyomusunuz ?

Alıntı Orijinalini Gönderen: cescarse Mesajı Görüntüle
    selam arkadaşlar ben masaüstünde yenile yapınca simgeleri kaybolup gelmesi neredeyse bi saniye sürüyor ve ben yenile yaparken hiç bi proğram çalışır vaziyette değil. bunun sebebi ne olabilir biliyomusunuz ?
    yenile yapmak aslında alışkanlık gibi bazıları soruyor bana öyle yapınca ne oluyor diye bende hiçbirşey bu mesele diyorum berberin boştayken makasını şıklatması gibi birşey
    ----------------------------

hocam sizde sistemi yoran bir uygulama vardır mutlaka boşta olmasına bakmayın görev yöneticisinden gözükebilir virüs olabilir varsa antivirüs kasıyor olabilir işlemciniz çok ısınıyor olabilir hddniz aşırı yıpranmış olup artık ağırlaşmaya başlamış olabilir vs.
    En son receb tarafından düzenlenmiştir: 01.05.2011 02:04

10. Varsayılan

ama işte işin garip yani bilgisayar daha bi haftalık vede markası asus N50vn bide yenilemeden önce bakıyorum işlemciyi yoran hiç bi proğram açık değil neden öyle geç geliyoki acaba ya

Benzer Başlıklar

1. sistem dosyalarını yenile
    itug tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 21.08.2008, 21:44
  2. yenile
    rztfe tarafından Donanım forumunda
    Son Mesaj: 06.05.2007, 23:54
  3. yenile???
    iap54 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda