Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 - 14 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

Eskiden yoğun bir şekilde program ile bu tip indirme işlemleri yapılırdı. Hala ihtiyacı olanlar için video indir ücretsiz sitesini kullanarak istediğiniz videoyu kolayca indirebilirsiniz. Savefrom'un en büyük özelliği ise internet sitesi olarak çalışmasından dolayı herhangi bir programa gerek bırakmadan indirme işlemini yapabiliyor olmanızdır.

İnterneti her yerde bulmak mümkün olmayabiliyor. Özellikle tatile gidenler veya evinde interneti olmayanlar sevdiği film, video ve müziklere ulaşamıyorlar. Bunla beraber her gün binlerce videoların yüklendiği platformlarda birbirinden eğlenceli içerikler paylaşılmaya devam ediyor. E işler böyle olunca da video ve ses dosyası indirmemiz gerekebiliyor.

İşinizi kolaylaştıracak programları bulmakta kolay olmuyor. İndirdiğiniz video indirme programları çalışmayabiliyor veya virüs barındırabiliyor. Bu sebeple birbirinden başarılı 10 programı sizler için sıraladık. En iyi video indirme programları listesi; https://paratic.com/video-indirme-programlari/

youtube'dan video veya mp3 indirmenin en iyi çözümünü buldum

Yeni müzik ve çeşitli eğitim materyallerine sahip olabilmek için youtube mp3 donustusturucu https://www.flvto.biz/tr74/ kullanıyorum. Bu bana daha kaliteli MP3 ve MP4 alma fırsatı veriyor.

Benzer Başlıklar

1. internetten video izleme ve indirme arasındaki mb farkı
    emirhankaratekin tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 07.08.2008, 13:26
  2. CD satışları azaldı,internetten müzik indirme %148 arttı.
    gokturk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 08.12.2006, 00:07
  3. internetten telefona mp3 indirme
    vermidon_dankek tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 30.11.2005, 19:39
  4. internetten oyun indirme???
    saw tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 09.10.2005, 11:50

Gönderim İzinleri