Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
54 sonuçtan 21 - 30 arası sonuçlar

Alıntı Orijinalini Gönderen: Plastic_AngeL Mesajı Görüntüle
    invent kimsenin Hp'ye bi garezi yok burada sadece uyarı amaçlı söylüyoru(z)m. yine de şahsın kendi bileceği bir iş.
    katılıyorum

hp servislerinin rezalet Olduğunu sağır sultan bile duydu bence CANON

Alıntı Orijinalini Gönderen: dilber2 Mesajı Görüntüle
    Canon mu ? =)

Canon mu???
    BigHard17
    Forum Kuralları

Alıntı Orijinalini Gönderen: dilber2 Mesajı Görüntüle
    sadece Canon diyerek bizim bişey anlamamızı beklemeniz yanlış olur, tecrübe ettiğiniz bir olayı anlatırsanız bizde bu söylediğiniz firmaya karşı olumlu yada olumsuz fikir edinmiş olabiliriz.

Yoksa her önüne gelen bir marka söylerse bi anlamı olmaz.

hp konusunda aydınlattığınız için teşekkür ediyorum.şu ana kadar hp yi iyi bir bilgisayar firması olarak biliyordum ancak yanılmışım.malum türkiyede kapitalist bir iş piyasası var.yani herşey kar amaçlı.o tür firmalardan nefret edebildiğim kadar ediyorum.çıkarları uğruna herşeyi yapıyolar.

hp ye o günden sonra gerek kendi web sitelerinden gerek bana gelen hp maillerini forward ederek mail attım şu gün oldu hala tık yok bu kadar sorumsuz bir firma görmedim, artık aramıyorum da, inşallah 30 gün de yapamazlarda ürün iade bedeli alırım ve kurtulurum hp den.

Hp nın kalıtesızlıgıne bende katılıyorum .. elımde laserdeskjet 3550 yazıcı var.. bu aletı aldıgımdan berı bır kac kez dısında yuklemesını yapamadıgım ıcın kullanamıyorum .. en son olarak servısıne basvurdum ınternetten .. sagolsun ılgılendı bır arkadas kurulum ıcın yollar gosterdı .. ancak tum soyledıklerını yaptıgım halde yıne kurulmadı .. sımdı yazıcının ıcınde cıcek yetıstırmek ıcın baharın gelmesını beklıyorum .. bunu aynen hp servısınden ılgılenen arkadasa da yazdım ..
    bır malı satmak kolaydır. hele uluslararası bır adın varsa .. ancak bu kadarla bıtmez ıs.. gerekırse hatalı musterının hatasını bıle kabul etmen gerekır kı bu paradan cok daha onemlıdır.. adın boylece saglama cıkar.. ve yenı bır musterı senın malını hıc tereddut etmeden alabılır..
    kendı bıleceklerı olay ..
    İmza filan yok .. her yerde imza atılırmı .??

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar

Geçmiş olsun arkadaşım.Hp'den memnun olmayanlar çoğunlukta sanırım.Benim de laptopumun sabit diski ve bataryasıyla ilgili sorunu vardı.Hatta bir başka seferinde de dvd yazıcı sorunluydu.Sabit diski sıfırıyla değiştirip yepyeni de batarya koymuşlar.Telefonla arayıp İngilizce xp kurmamız sorun olur mu gibisinden görüş bile aldılar.Benim için pek mühim olmadığından hay hay demiştim.Aynı şekilde diğer sefer de dvd yazıcıyı değiştirmişlerdi.Tamir süresi 1 haftayı geçmemiştir bile.Hasanpaşa'daki servis bu arada benim götürdüğüm.Şans işte..

Varsayılan usb kablosu

Alıntı Orijinalini Gönderen: 24749 Mesajı Görüntüle
    bence sizin yazıcının usb kablosundan sorun olabilir benimde yazıcım buna benzer sorun çıkartmıştı... sorun kablodan olması ihtimali yüksek...

yok sevgılı kardesım yok .. saglam oldugundan emın oldugum bır baska usb kablosu ıle de denedım .. onu da onermıslerdı .. olmadı .. murekkep kartusuna kadar denedım .. ılk acıldıgında dugmesıne basarak calıstırdıgında yesı acılıs dugmesının devamlı yanık kalması gerektıgı halde benımkı yanıp souyor bırkac kez ..sonra tamamen sonuyor.. anlasılmaz bır durum yanı .. asıl ılgınc olan yanı teknık servısının de bu durumu bıldıgı halde hıcbır akla yakın cozum bulamaması ..
    İmza filan yok .. her yerde imza atılırmı .??

Benzer Başlıklar

1. colin mcrae rally 2005 rezalet mi? yoksa sorunlu mu?
    hysteric tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 19.09.2007, 11:38
  2. nec (sky) servisi
    piskofurkan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 17.03.2007, 12:00
  3. bilgisayar servisi
    canberk2006 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 21.01.2006, 12:47
  4. Sınırsız SMS Servisi