Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar

Exclamation windows98 CD rom suz kurma dısket sürücüden acil yardım

arkadaslar bende sımens nıxdorf marka leptop var eskı cd surucusu yok dısket okuyucu var sadece ve format atmam lazım win98 cd sı ve baslangıc dıketım var ama pc nın cd surucu su yok nasıl format atabılırım formatı dısketten atıcakmısm oyle duydum nasıl oldugunu bılen varsa yavuz-derbeder@hotmail.com mail atsın detaylı olarak cok acıl format atmam lazım anlayan bırı varsa bana yardım etsın mekan28....... (CD ROM YOK WİN98 KURULUMUNU DISKET SURUCUDEN ATMAM LAZIM BILEN VARSA ALLAH RIZASI ICIN YARDIM ETSIN DETAYLI BILGILERLE)

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    Özel msj atarken haber verin!

cd sürücüsü dahi yok bakalım usb girişi varmı üstelik anlatım Xp için arkadaş 98 kurmak istiyor ancak benim bilgim disketten kurulum için onun disketleri özel oluyor yani disketteki veriyi okurken daha sonra 2. 3. disketi takın diye uyarı veriyor o kurulum dosyası disketten kuruluma has bir setup programı oluyor cddeki dosyaları disketten kuruluma dönüştürecek bir program varmıdır bilemiyorum usb girişi varsa bu yönde araştırma yapabilirsin

ok pardon şimdi dikkatli okuyunca anladım.

98 lerde denetim masası içerisinde ekle/kaldır içindeydi sanırım başlangıç diski oluşturma sihizbazı var tek disketlik bir ön yükleme oluşturuyor bilgisayarı bios üzerinden ilk olarak diski görecek şekilde ayarlayın daha sonra disk ile başlatı seçin yönergeleri takip edin.

saol kardes ama benım usb gırısım yok sadece dısket surucum var dısket surucuden kurmam lazım win98 bılıyosan yardım allah razı olsun yınede

dostum bu cd surucuyle kurulum kımse benım dedıgımı anlamıyormu benım pc nın ne cd surucusu ne de usb gırısı var sadece ama sadece dısket surucusu var ve dısket surucuden format atmam lazım bılen varsa anlatsın bana

üzerinde her hangi bir işletim sistemi kurulumu makina çalışır vaziyettemi

işletım sıstemı kurulu dıl ben baslangıc dısketıyle bıcımlendırmıstım pc sımdıacıyorum pc sıstem dısketı ıstıyor bende kı baslangıc dısketını takıyorum gormuyo baska dısket ıstıyor win 98 nasıl kurabılırım baska yardım et

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    Özel msj atarken haber verin!

cddeki tüm doslayarı disketlere yükledikten sonra diskettekileri notebooka yükle ve harddiskten kurulum yapmayı dene windows 98 başlangıç disketi için şu programı kullanabilirsin http://boot.oldos.net/boot98.exe oluştturduğu disketle aç disktede aktardığın dosyaları bilgisayara yükle daha sonra kurulum için harddiskte setup.exe yi bul çalıştır harddiske yüklerken cddeki düzende olmasına dikkat et

Benzer Başlıklar

1. Kablosuz ağ kurma[acil]
    ayberk4570 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 24.11.2007, 17:14
  2. fLoopy nın ıcınde dısket kaldı
    1mmortaL tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.11.2004, 16:04
  3. disket sürücüden ses qeliyor
    Torlak tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1