5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Hiçbir Oyun açılmıyor lütfen yardım

ben ocak ayında vista home basic işletim sistemli bir notebook aldım sonradan xpye çevirdim xp güzel olmadı tekrar vistaya çevirdim ama tekrar çevirdğimde oyunları hiçbiri açılmamaya başladı neden olduğunu anlamadım format attım ama yine aynı sorunla karşılaştım oyunu gayet normal yüklüyorum mesela nfsmw yükledim tıklıyorum speed.exe çalışmayı durdurdu diyo lütfen yardım edin hiç bir oyun açılmıyor

ekran kartının sürücüsünü kurdunuz mu? XP için olan sürücüsünü.
    Bilmemek değil;öğrenmemek ayıp

3. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: enes37 Mesajı Görüntüle
    ben ocak ayında vista home basic işletim sistemli bir notebook aldım sonradan xpye çevirdim xp güzel olmadı tekrar vistaya çevirdim ama tekrar çevirdğimde oyunları hiçbiri açılmamaya başladı neden olduğunu anlamadım format attım ama yine aynı sorunla karşılaştım oyunu gayet normal yüklüyorum mesela nfsmw yükledim tıklıyorum speed.exe çalışmayı durdurdu diyo lütfen yardım edin hiç bir oyun açılmıyor
    Oyun kopya ise crack yapmayı denediniz mi ?
    Bir de oyunun 1. CD'si cd sürücüye takılı iken oyunu açmayı deneyin. Bazı oyunlar çalışırken CD istiyor...
    En son The_Secret_sb tarafından düzenlenmiştir: 22.03.2009 21:08 Sebep: Bilgi ekledim...

HaKy Misafir

ses kartı ekrtan kartı driverini kurdun mu yani driverler tam mı güncel olmasıda gerekio aynı zman da

oyunu cdsiz setup olarak kursamda çalışmıyor ekran kartı ses kartı falan hepsinin driverlarınıda kurdum ama bende anlamadım nie çalışmıor:S

Benzer Başlıklar

1. Hiçbir program çalışmıyor lütfen yardım!!!
    meaglin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 04.12.2008, 18:56
  2. Yanıt: 11
    Son Mesaj: 07.09.2008, 10:55
  3. firefoxda hiçbir sayfa acılmıyor
    allturnam38 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 10.12.2007, 00:12
  4. hiçbir şey indiremiorum lütfen yardım
    prof.ugursenturk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3