9 sonuçtan 1 - 9 arası sonuçlar
 1. #1

  Varsayılan Ask Toolbar kaldırma

  Arkadaşlar ask toolbar'ı nasıl kaldıra bilirim.program fıles dan sildim fakat program ekle/kaldırdan silemiyorum,biraz araştırma yaptım fakat yinede kaldıramadım mesela başlat<çalıştır<regedit<HKEY_CURRENT_USER<Software den denedim yinede kaldıramadım aslında buraya kadar geldim dosyayı yani ask toolbar dosyasının üstünde sağ tıklayıp sil dedim fakat o anlık sildi tekrar aynı yere geldiğimde hala dosya mevcut.Ne olur tamamen nasıl sile bilirim bilen versa lütfen yardım etsin.Şimdiden teşekkürler.

 2. #2

  Varsayılan

  en son kurduğun bir programın setup menüsünde dikkat etmeden ask bar a onay vermişsindir kurduğun proyu kaldır ondan sonra kaldırmayı dene

 3. #3

  Varsayılan teşekkür

  yardımın için teşekkür ederim.

 4. Varsayılan

  Kardeşlerim herkeze selamlar
  Asktool bar illetlini bir türlü kaldıramamıştım çok uğraştım ama sonunda buldum bunu sizinle paylaşmak istiyorum toolbar asktoolbar yada başka kaldıramadığınız bir programı kaldırmak için öncelikle programın kendisini kurulumunu bulup yeniden kurun. Kaldırmak istediğimiz program tam olarak kurulduktan sonra bilgisayarımıza uninstal programlarından birini kurun çünki bu programlar regedit ten program log larını (bilgilerini bulup silmekte başarılılar ) benim tercih ettiğim program Your Uninstaller 2006 bu programı da kurduktan sonra bilgisayarımızı kapatıp güvenli kipte açıyoruz. Güvenli kipte açmak için bilgisayarınızı kapatıp tekrar açılırken sıklıkla ara ile F8 tuşuna basıp çekiyoruz karşımıza gelen menüden güvenli kip seceneğini işaretleyip bilgisayarımızı bu modda açıyoruz.bilgisayarımız açıldıktan sonra silmek istediğimiz programın yüklü olduğu klasörü bulmamız gerekiyor. Ben asktool bar ı sildiğim için bilgisayarımdan-program files den – silmek istediğimiz program klasörünü secip siliyoruz ben ask isimli program klasörünü sildim.sonrada uninstaller programımızı açıyoruz ben Your Uninstaller! 2006 programımı açtım ve silmek istediğiniz programı yine güvenli kip yada güvenli mod da bu programda secip uninstall yapıyoruz yani kaldırıyoruz.ve bu kadar programımız biraz uğraşarak kaldırdık inanınki başka türlü silemiyoruz çok illet bir program bu asktool bar..
  tşk

 5. Varsayılan

  sana katılıyorum kardeşim ama söylediğin sebeblerden farklı şeylerde sözkonusu ilaçlı özel yapılmış paket program içerisinde gömülüydü.tşk

 6. Wink :)

  Arkadaşlar verilen ingilizce uyarıda sadece açık olan tarayıcıları kapattıktan sonra tekrar deneyiniz. bakıyorsunuz açık olan tarayıcı yok ama arkaplanda çalışan explorer tarayıcılarınız olabilir. Ctrl+Alt+Delete tuşlarına basarak görev yöneticisini çalıştırıyoruz. ikinci sekmede işlemler var explorer değilde iexplorer olarak gördüğünüz bütün uygulamaları sonlandirip tekrar ask tollbar i kaldıramayı deneyiniz.

 7. #7

  Varsayılan

  ctrl+alt+delete tuşlarına bas işlemler menüsünden updater.ex bul bu işlemi sonlandır.sonra Your Uninstaller programın bilgisayarında kurulu değilse google amcadan ara bul ve kur.Bu program ile ask tollbar illetini Uninstal ile kaldır. daha sonra c diskindeki programfiles ta ask.com klasörünü sil sonsuza dek kurtulmuş oluruz.

 8. #8

  Varsayılan

  Kardeşlerim herkeze selamlar
  Asktool bar illetlini bir türlü kaldıramamıştım çok uğraştım ama sonunda buldum bunu sizinle paylaşmak istiyorum toolbar asktoolbar yada başka kaldıramadığınız bir programı kaldırmak için öncelikle programın kendisini kurulumunu bulup yeniden kurun. Kaldırmak istediğimiz program tam olarak kurulduktan sonra bilgisayarımıza uninstal programlarından birini kurun çünki bu programlar regedit ten program log larını (bilgilerini bulup silmektebaşarılılar ) benim tercih ettiğim program Your Uninstaller 2006 bu programı da kurduktan sonra bilgisayarımızı kapatıp güvenli kipte açıyoruz. Güvenli kipte açmak için bilgisayarınızı kapatıp tekrar açılırken sıklıkla ara ile F8 tuşuna basıp çekiyoruz karşımıza gelen menüden güvenli kip seceneğini işaretleyip bilgisayarımızı bu modda açıyoruz.bilgisayarımız açıldıktan sonra silmek istediğimiz programın yüklü olduğu klasörü bulmamız gerekiyor. Ben asktool bar ı sildiğim için bilgisayarımdan-program files den – silmek istediğimiz program klasörünü secip siliyoruz ben ask isimli program klasörünü sildim.sonrada uninstaller programımızı açıyoruz ben Your Uninstaller! 2006 programımı açtım ve silmek istediğiniz programı yine güvenli kip yada güvenli mod da bu programda secip uninstall yapıyoruz yani kaldırıyoruz.ve bu kadar programımız biraz uğraşarak kaldırdık inanınki başka türlü silemiyoruz çok illet bir program bu asktool bar..
  tşk

  arkadaşlar adam burda açıklamış ask tool bar nasıl kaldırıldığını your uninstaller 2006 indirin prog. ekle-kaldırdan kaldıramadığınız herşey bu programla kaldırılıyor ask toolbarda dahil...

 9. #9

  Varsayılan

  değerli arkadaşlar,
  asktool bar sorunu beni de yakaladı.her yerden silmiş idim fakat prorgramlardan kaldıramıyordum.microsoft yardıma başvurdum.fixit diye bir programı var.orada program kaldıramıyorum seçeneğine başvurdum.program kuruldu ve asktool bar birkaç saniye içinde programlardan silindi.
  kolay gelsin.

Benzer Başlıklar

 1. Mirar Toolbar
  mertkanuk tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
  Yanıt: 12
  Son Mesaj: 30.11.2009, 21:42
 2. Ask Toolbar nedir?
  gorgoroth1 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
  Yanıt: 1
  Son Mesaj: 21.08.2008, 07:23
 3. Hi5 Toolbar
  SamJam tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
  Yanıt: 1
  Son Mesaj: 17.10.2005, 20:05
 4. İE ye yamanan toolbar
  sukrucan14 tarafından Yazılım forumunda
  Yanıt: 5
  Son Mesaj: 25.01.2005, 03:01

Gönderim İzinleri

 • Yeni başlık açamazsınız
 • Yanıt yazamazsınız
 • Eklenti gönderemezsiniz
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •